bugün

entry'ler (14)

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

eskiamaeksikbiri sözlüğün en iyi fiziğine sahip yazar olarak finishe ulaşıyor sayın seyirciler, ikinci sırada onu yakından takip eden disiejderya ise az farkla yarışı ikinci tamamlıyor.

kocaeli üniversitesi

o kadar kötüydü ki 4 senelik okulu üstten ders alarak 3 senede bitirdim 65 geçme notu ile... gerisini siz düşünün. ciddi anlamda egolu insanların olduğu(öğrenci ve hoca farketmez), varoş apaçilerin dolu olduğu ve apaçiliğin ciddi anlamda prim yaptığı, mevkii olarak zaten ulaşılamaz bir konumda olan mekan. samimi arkadaşlıklar edinebilmek bir hayli zor, iibf mezunu olan birisi olarak söyleyebilirim ki sınıfınızda kokoşlar dolu olacak ve daha okul hayatında mesleki hırslara bürünecekler. şahsen biraz daha bekleyin dişinizi sıkın istanbulda Çokomelli Üniversitesine gidin sokak arasındaki en azından istanbulda okumak için yazdım dersiniz.

sözlük erkeklerinin elleri

arkadaşlar madem böyle bir işe girişiyorsunuz bari tırnaklarınızı kesin, temizleyin. avına yaklaşan anadolu kartalı gibi pençeleri var ya bazılarının.

orta doğu teknik üniversitesi kapatılsın

günlük toksik dozumuzu da aldık, şifa niyetine arkadaşlar, alan çıksın kasıyor.

önce müslümanlık mı gelir türklük mü

benim için seks gelir valla ama sonra insanlık.

merve boluğur

Murat Dalkılıç ile olan ilişkisinden sonra psikolojisi darmadağın olmuş, şahsım adına çok üzüldüğüm güzel kadın.

rise online

Üst seviye oyuncu kitlesinin vahşi Knight Online kitlesinin oluşturduğu, hayatsız öğrencilere, evli barklı abilere, çoluğa çocuğa denk gelebileceğiniz çeşit çeşit insana rastlayabileceğiniz, özünde keyifli ama adeta leş gibi yönetilen bir Türk yapımı oyun.

Yani hakikaten bu kadar kötü oyun yönetilmez; karakterler arası denge eşitsizliği, leş droplar, lag, bug, zorba insanlar, makro, auto heal ne ararsan var.

Grafikler orta seviye diyebilirim.

Öneri olarak kesinlikle warrior açmayın arkadaşlar eğer ciddi bir takımınız yoksa, tamamiyle işlevsiz ve itemleri anormal pahalı.

çocuk yapma isteği

30'lu yaşlara geldiğinizde içgüdüsel olarak sizi dürten ama maddi, manevi, eş durumunuza göre kararlar alıp işleme koyduğunuz veya vazgeçtiğiniz hissiyat.

memur olmak için kıçını yırtan tembel

Liyakatsiz sistemde para kaynağıdır, emeğini ve enerjisini daha doğru alanlara harcamalıdır.

mustafa kemal atatürk

Yaptıkları ve bilgisi, öngörüsü tartışılamayacak bir asker, politikacı, öğretmendir. Ondan büyüğü doğduğu tarihten itibaren gelmemiştir, gelme olasılığı da yok denecek kadar azdır. Ülkeyi kurtarmıştır ama kurtardığı ülke tarafından geçen zamanla birlikte gerekli desteği görememektedir, kabul etmek lazım. Kendisinin bugünün Türkiyesi hakkındaki düşüncelerini çok merak ediyorum.

anya taylor joy

Çirkin kesinlikle değiliz ama kusursuz da bir güzellik değil diyebiliriz. Çok farklı bir aurası var, çekici birisi.

kanal istanbul

Ülke hem iklim hem görüntü hem yapılaşma hem zihniyet olarak Arap olmaya talibiz arkadaşlar yönetimsel olarak, uyan uyar, uymayan da göç eder. Benim gördüklerim bu şekilde

mustafa sandal ın en iyi şarkısı

"Gönlünü gün edeni" şarkısı kesinlikle benim için fav.

kızların sevdiği erkek tipi

Biraz esprili, efendi, yeri geldiğinde serseri, mutlaka ve mutlaka cüzdanı dolu olan veya dolu olma potansiyeli olan, ailesiyle olan ilişkileri genelde bir artıdır, işini seven ve çalışkan, biraz kıskanç, yerine göre ufak baskılarla varlığını belli eden ama hakimiyet kurmaya çalışmayan, kızın arkadaş çevresiyle iyi geçinen ve güven veren, cinsel anlamda da kesinlikle kadının hissiyatını ve beklentilerini görerek hareket eden aynı zamanda çok da kibarcan olmayan birisi bence birçok kadını çeker. Tipoloji sizin girişkenliğinize göre etkilidir tabii.