bugün

entry'ler (24)

hiç bir halta yaramayan insan

Bana verilen hayatı yaşamak istemiyorum. Caiz mi

ikide bir kaybolan nesneler

Kumanda aq.

kıskanç arkadaş

Dişinde marul görse söylemez,makyajının abartı olduğu gün peşinde çok güzelsin diye dolanır. Saçını topladığın da bok gibi olsa bile güzel oldu der. Kısaca rabbişkom düşmanımın başına vermesin.

yapay kızlık zarı ile erkek kandırmak

Karşıdaki kız tecavüze uğramış olabilir ve bunu açıklamak istemiyo olabilir. Ayrıca bu duruma gelmesinin sebebi kızların şeytanlığı değil erkeklerin tutumu. Erkeklere müstehak bile bence

sevilmemek

kimsem yok kelimesinin bile yetersiz kalması.

eşcinsellik

Eşcinsellik bir seçim değildir. Her erkekte kadınlık hormonu bulunur, her kadında da erkeklik hormunu. Örneğin bir erkekte olması gerekenden fazla kadınlık hormonu varsa yani kadınlık hormonu erkek olmasına rağmen baskın geliyorsa, o erkekte kadınsal eğilimler ve dürtüler meydana gelir. Bu tamamen hormonel bir durumdur.
Ama ben tüm bunları kenara bırakıyorum. Anlamadığım şey şu bu bir seçim bile olsa, onu dışlamayı yada kötü insan diye nitelendirme hakkını insanlar kendinde nasıl buluyor. Bana göre bu çok hadsizce bir davranış. Kimse seçim ve tercihlerinden dolayı yargılanmamalı. Bunu eşcinsellik olarak tek bir başlığada sığdırmak olmaz, hayatımız bizim seçimlerimizden oluşur ve malesef insanlar o seçimi ben yaşayacağım hatta zararı bile varsa buna ben katlanacağım halde seçimlerimizden dolayı bizi dışlıyor. Eşcinselleri dışlayanlarda zamanında yargılananlar. Ne gördüysek onu uyguluyoruz. Bu zinciri artık kıralım.

20 yaşına gelip annesine yardım etmeyen kız

Yazılanları okuyorum da, 20 yaşına gelip annesine yardım etmeyen kızlar neden bu kadar çok kınanıyor. Erkek çocukları 30unada gelse yardım etmiyor, onu napcaz.

gerdek gecesi

küçükken kızlarla toplanıp gerdek gecesi nasıldır acaba yaae biz naparız ki diye konuştuğumuzda herkes 'ayyy ben yapamam korkarım' derdi. Hey gidi günler hey. Sonrasında kimse gerdek gecesi yaşayamadı, korkudan glb.

şu an 1 milyon liranız olsa ne yaparsınız

Zenginin malı fakirin çenesini yorarmış.

korece öğrenmek

bide şey var kore dizilerini izledikten sonra korece şarkılar ezberleyip korece biliyomuş havalarına girenler.

kız kanka

Karşıdaki kişi aseksüel veya gayse olur.

platonik sevgiliye internetten açılmak

Ortaokul lise yıllarında bolca uygulanan taktik.

ac dc dinleyen kiz

Justin bieber'dan sonra ac dc dinlemenin cool olduğunu düşünen özenti.

makarna bile yapamayan yeni nesil kız güruhu

Ketıla makarnayı koyup pişmesinide bekler onlar.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Herkes dedi merak içinde ölümden sonra hayat var mı diye, boşuna düşünürler sanki hayat varmış gibi ölümden önce.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

Nightwish - kiss while your lips are still red.

kızların bayıldığı erkek isimleri

çok klişe olmayan, ama çok zıpçıktıda bir isim olmayan. Gerisini siz bulun.

kızların bayıldığı erkek jestleri

Kesinlikle bir erkeğin gizemli olup hiç beklemediğim yerlerde karşıma çıkması.

harleyquinn

Evet ve sosyal medyayla aram berbat, üye olunabildiğinden bile bir haberdim.

türkiye de kitap okunmamasının sebepleri

Korsan kitaplar bile 10 lira olduğu için olabilür mü aceb.