bugün

entry'ler (12)

kıvırcık kız iticiliği

Saçları kıvırcık bir kız arkadaşım vardı saçlarını okşamaya her kalkışımda elim takılır kalır, ayrı bir facia yaşanırdı.

hoşlanılan erkeği manikürcüde görmek

Takip edilip çıkışta nereye gittiği ve gerçek niyeti anlaşılmadan karar verilmemesi gereken durumdur. Gittiği ve yaptığı eyleme göre aşık mı olunacağı yoksa kanka mı olacağı belli olacaktır.

hiç zamanı değil

Cuma günü hastane asistan grubumuzun sosyal etkinliği çerçevesinde kadıköyde izlediğim ilginç tiyatro oyunu. Oyunu anlamak için soluksuz izledim ama çıkıpta arkadaşlarımla konuşunca yarısını anlamamışım diye düşündüm. Parçaları birleştirince oyun daha da ilginç geldi. izlediğim en güzel oyunlardan biriydi. Gidelim fikrini getirene teşekkürler. Yapanların eline sağlık.

ilk kez sevişecek erkeklere tavsiyeler

ilk kez olduğunu kesinlikle belli etmeyin. Kız daha tecrübeliyse o ilişkide maymun olmak kaçınılmazdır. Filmlerden, abilerin tavsiyelerinden ve okuduğun kitaplardan derlediğin kendine özgü bir tarz yaratmak en uygun yöntemdir. Heyecanlanan arkadaşların bir müzik ya da bir kadeh içki içmesi tavsiye edilir.

son nefes alınır mı verilir mi sorunsalı

Son nefes kesinlikle verilir. insan öldükten sonra belli bir miktar hafiflediğini gösteren tıbbi araştırmalar bulunmaktadır. Özellikle 21 gram filmini izleyenler hatırlayacaktır. Ruh eğer bir ağırlığa sahip değilse bu hafiflemenin sebebi ya ağızdan ya da başka yerden verilen nefestir. Not: tartımın pamuk işin içine girmeden yapılması gerekir.

waffle vs revani

Waffle gavur işi olup, revani her ne kadar ben haz etmesem de osmanlı saray mutfağının binbir çeşit lezzetlerinden birisidir. O sebeple ne idüğü belirsiz gavur icadı yerine gönlüm şerbeti bol revaniden yanadır. Geçen haşhaşlısını yedim bir yerde, gerçekten farklı lezzetler arayanlara tavsiye ederim.

kız whatsapp grubu

Bizim hastane asistan grubunun oluşturduğu tıp içerikli sıkıcı konuşmalar geçen asosyal paylaşım grubudur. Bir kez beni de aldılar beş paylaşım sonra atıldım. Esprili adamdan da anlamıyorlar.

yavaşça salacakken patır patır osurmak

Parmak ucunda sessiz sessiz yürümeye çalışırken masanın üstündeki vazonun şangır diye devrilmesine benzer, nahoş kokular salan bir durum. Olay cereyan ettiğinde yapılabilecek tek açıklama yenilen şeylere bahane bulmak ya da bağırsakların bozulduğunu iddia etmektir.

yalnız kalmanın sermaye gerektirmesi sorunsalı

Evliyken boşanmanın, aileyle yaşanırken ayrı eve çıkmanın, çalışılırken ayrılmanın, kalabalıktayken uzaklaşmanın, efkarlıysan alkol almanın, alkol aldıysan ayılmanın belli miltarda para gerektirmesi.

kabak tatlısı

Balkabağının haşlanarak ve şerbetlenerek tatlı haline getirilmiş hali. Yemesi kolay, tahin ve cevizle süslenen, şerbetli tatlılara göre masum ve hafif bir tatlıdır. Fazla pişmişi özellikle tercih edilir. Hazırlanırken tek sorun, soyması zor inatçı kabaktır.

tantuni ve limon

Mersin' e özgü lezzetlerden birtanesidir. Bir çeşit sac kavurma olup üzerine limon sıkılarak servis edilir. Soslu ve ıslak ekmeği etsiz bile lezzetlidir. Yanında bir bardak da ayran varsa en az iki tane yenir.

adına şiir yazılmamış kadınlar

intiharın eşiğinde olan ve bu durumu çaktırmamak için " ben zaten şiirden hoşlanmam" diyen kadındır. Sürekli sosyal medyada hoşlandığı erkeklerin hesaplarını takip edip, kafiyeli iki mısra gördüğünde, kendisine yazıldığını düşünüp tatmin olan bir zavallıdır.