bugün

entry'ler (26)

halı saha maçı klişeleri

Bir kere de siz giyin olum formayı !!

1 90 lık sevgilisine tokat atan 1 50 lik kız

Adam sandalyede oturuyordur.

galatasaray ı tutan insan

gerçek galatasaraylıdır.

gelmiş geçmiş en nefret edilen diziler

tabiki de güney amerika dizilerinin tamamı.

zvjezdan misimovic

bu adam naptı da gitti şimdi anlamadım.. klasik ama misi misine yok oldu gitti .. fotomac..

beşiktaşlılara sorulacak tek soru

taksit yapmaya ne zaman karar verdiniz ? 8i hezimet fiyatına 2 taksite bölebiliyorsunuz artık.

knight online

gereksiz.

camasikisanfokyavrusu

bence doğumunda da c sizine sıkışmış hehey.. hafif hasarlı yaşam. yazık.

gayda

eteksiz çalmayınız.

teledünya

sanki elit birşeymiş gibi kalıyor ülkemde.. heryere çekemiyorlar kabloları.. sahip olmak gerçekten de insana iyi hissettirir heralde rosetta taşın varmış gibi.

eline gitar alıp fotoğraf çektiren özentiler

başkasının spor arabasının da kaputuna oturup foto çekilenler ile aynıdırlar. kaput kirli mi temiz mi pek dikkat etmezler.. *

sevgilisinin yanındaki erkeğe asılan kız

yüzük de varsa daha bi iddialı olurlar.

diana taurasi

-dopinglisin.
-kullanmam öyle bişey.
-dopinglisin.
-ihtiyacım yok.
-harbiden ihtiyacı yok niye yapmış:
-bence yapmamış.
-yapmış mıdır?
-yapmamıştır.
-bence de.
-yazık oldu.

tiki kız belirtileri

Türkçeyi asla düzgün konuşmaz.. kelime vurguları ise bambaşka.

günü en iyi anlatan şarkı

niran ünsal - geçtim dünya hevesinden. ( ve entry nin tamamlanması için gerekli olan karakterler. )

ömer üründül ün en iyi yorumcu olduğu gerçeği

atılmamı sağlayacak kadar dalga geçmemi ispat eden gülücük ifadesi atmama sebep olabilecek entry. kendimi zor tuttum. helaaaal.

kiloyu eksilterek söylemek

e koy içine iki domates daha o zaman manav efendi diyebilecek kadınlar her tarafımızda. şakaaa! dese de geçmez ya ziyandadır manav.

bir ıssız adam vardı ne oldu ona

her mahallenin eskiden efsane bir hayat yaşamış sonrasında da elinde şarap şişesiyle kokan elbiseler kombosunu sokaklarda insanlara boşaltan ve üzerinde binbir türlü yorum yapılmasına alışkın olduğumuz delilerinden biri olmuş olması gerekirdi. ama hesabında hala para vardır kesin.

1 golle 3 puan

3 golle 1 puan diyince aslında futbolun aslında sadece atılan golden ibaret olmadığını mı anlamalıyız.

sırf başlık açmak için basını takip eden yazar

git gideceksen bekleme.. farklı değilsin sen de..