bugün

sevdiği entry'ler

fetöcü müsün sen kalbime darbe yaptın

FETÖ DARBESiNiN BAŞARISIZ OLDUĞUNU BiLiYORSAK PEK BAŞARILI BiR DARBE YAPMAMIŞ. AMA SEN KENAN EVREN MiSiN YA DA SEN ALPARSLAN TÜRKEŞ MiSiN DiYE SORSA DAHA MANTIKLI OLURDU.

çirkin birinin size aşık olması

Tavırlarından bahsediyorsak şayet o kişiden köşe bucak kaçmanıza sebep olur.

başak burcu kadını

Degiskendir, Maymun istahlidir.

saat 9 u 5 geçe siren sesiyle hüzünlenmek

o saatte rahat uyuman için canından olmuş, ömrünü vatan sevgisine adamış mustafa kemal atatürk'ün ölüm yıl dönümünde rahatsız edilmektir.

değerdir, değecektir, ve değmelidir.

düzenleme: iş bu entryi 6 yıl önce yazdım. 10 kasım hainlerine karşı tek yürek olun.

10 yıl sonra gelen edit: köpeğim ne olduğunu anlamamasına rağmen benim yanımda kıpırdamadan durdu, bir köpek bile olamayanlar rahatsız olmaya devam edebilirler.

yürüyerek adalet aramak

tepkisiz kalıp, pasifliğini kabullenmekten kat ve kat iyi olduğunu düşündüğüm fiildir.

memesi yüzü ve kalbi güzel kız

kalbi diğer ikisi güzel diye güzel olan kızdır.

koltuğu kaldırabilir misiniz in ingilizcesi

fuck you fucking seat fuck fuck fuck motherfucker! fuck fuck!

koltuğu kaldırabilir misiniz in ingilizcesi

Could you take our or my seat bitch.

anın şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=Naqgl6AwNJQ

tezmizliğe başlıyorum. kurmaylarım hazır.

sağ tarafımdaaa izmir'in yıldızı, markaların markası klooooooooraaaaaaak!

solumdaaa bim'in gözdesi, cif'in en iyi çakması mr.beeeeee!

ve elbette olmazsa olmaz her evin bulaşık deterjanı destoooo!

the clean up warriors!

satılmış diye isim mi olur

günümüzde, bir çocuk için en kötü isim seçimi gibi görünüyor, ancak bu mevzunun kökenine indiğimizde çok şefkatli, çok koruyucu bir uygulama görürüz.

fazla uzatmadan giriyorum mevzuya,

eski türklerdeki inanışa göre, bir çocuk doğduğu zaman albastı gelip çocuğun canını almaya çalışır. bu yüzden aile, yeni doğanı güvendiği bir aileye emanet olarak bırakır. çocuk bir süre başka bir evde kaldığı için, albastı çocuğu bulamaz ve bu yüzden emeline ulaşamamış bir şekilde geri gider. anne baba ise albastının gittiğine inandıktan sonra çocuğu emanet verdikleri aileden alır ve bu yardımları için bir nevi teşekkür mahiyetinde hediyeler verir. albastı belki tekrar geri döner, çocuğu bulup canını alır diye çocuklarına da "bu çocuk sahipli, artık ona dokunamazsın" anlamına gelen "satılmış" ismini verirler.

tarihimiz, mitolojimiz böyle naifliklerle, güzelliklerle dolu.

sözlük yazarları ile başlayan başlıklar

sözlüğün tadı tuzu olan başlıklardır. bence en güzel entry ler bu başlıklarda oluyor.

ölen insanı övme samimiyetsizliği

Her ölen kişi arkasından yapılan samimiyetsizliktir. Öyle iyiydi böyle iyiydi diye methilere düzülür. Mesela Harun Kolçak ölmüş Allah rahmet eylesin adam hakkında 150 entry girilmiş bir günde ölmeden önce kaç entry vardı? 150'den biraz fazladır. Ölmeden önce neredeydi bu kadar değer veren insanlar? iki kelime edip övmek yaşarken göstermek zor muydu? Alayı samimiyetsiz şovmen. Evet.

ben kadında zekaya bakarım diyen erkek

Aga bi kız güzel diye nasıl onunla nasıl çıkarsınız ya düşünsene taş gibi kız ama konuştuğunda "ama aşkım bizim UEFA kupamız vaaaaar" diyo cinnet sebebi.