bugün

entry'ler (16)

ürtiker

yaklaşık 2 ay önce ibrahim gökçek'i (bitki uzmanı) ziyarete gititm. kronik ürtiker hastasıydım. bana bir takım ürünlerin olduğu bir set önerdi. kullandığım dönemlerde çok iyiyim. bazen aksatıyorum eksikliğini hissettiriyor. düzenli kullansam tedavi edici özelliği var. bundan sonraki süreçte aksatmamayı planlıyorum. bknz:(ürtiker tedavisi)

kulak çınlaması

kulak çınlaması insanın hayatını kabusa çeviriyor çok iyi bilirim. oldukça da yaygın rahatsızlık gözlemlediğim kadarıyla. doktora gidiyorsunuz tedavisi yok diyor. tıp dünyası her ne kadar kabul etmese de bitkisel yollarla mümkün. uzun araştırmalar sonucu ginkgonun böyle bir faydası olduğu sonucuna ulaştım. yaklaşık 4 haftadır kullanmaya devam ediyorum çınlama azaldı eskisi gibi rahatsız edecek seviyede değil bknz:(kulak çınlaması nasıl geçer)

dikkat dağınıklığı

özellikle sınav dönemlerimde beni çok etkiliyor bu durum. konuya odaklanamıyorum, ilgimi kaybediyorum. kaybediyordum daha doğrusu. bulduğum bir takım bitkisel takviyelerle bu sorunu çözmüş bulunmaktayım. adı üzerlik diye geçiyor. bir çok kültürde binlerce yıldır kullanılıyor. meraklısına; dikkat dağınıklığı çözümü

yine ajans

kreatifim diyen varsa şansını denesin. akıl fikir işlerinin havalarda uçuştuğu çıkan işlerden belli

depresyon

ben daha önceden kimyasal içerikli antidepresan ilaçlar kullandım. Fakat bu ilaçlar beni uyuşturuyor, robot gibi yapıyordu. duyguları, düşünme yetisi alınmış bir şekilde... ve sürekli uyku halsizlik vs. gökçek market'dan aldığım sarı kantaronun ne kadar etkili olduğunu ve insanı özelliklerimi almadığını gördüm. zaten araştırdığınızda yurtdışında da çok popüler bir bitki. ibrahim Gökçek beye teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. depresyona ne iyi gelir

petzz kuaför

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım petzz kuaföre. kendim bizzat görüp teslim ettim oğlumu. fazlasıyla ilgilendiler. güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyorlar. işini hakkıyla yapanları desteklemek gerek. petzz kuaför

5 yıl önce hayal ettiğiniz yerde misiniz

hayaller için 5 yıl kısa bir süre.

idam edilirken insanlığa verilecek son bir mesaj

suçuna göre vereceğin mesajın niteliği değişir.

sözlüğün en zeki kadın yazarı olmak

tuzak başlık düşmeyin...

teknoloji

ben de çok yakından takip ediyorum ilginçbilgiler'i. başka bir yazar görünce gurbette hemşerimi bulmuş gibi oldum

cem yılmaz

kalitesi tartışılmaz ama yaşlandıkça eski kıvılcımını kaybediyor cem bey.

anne

fiziksel olarak seni dünyaya getiren kişi anne değildir. seni bu dünyada sen yapan kişidir anne.

lüleburgaza ilk kez gideceklere tavsiyeler

en çok da insanını seviyorum. tam bir trakya.

winston churchill

adı sigara soyadı gazlı içecek. büyüksün başkan

hapishanelerin özelleştirilmesi

hapishane özelleştirilirse biraz parası olanlar bedelli askerlik gibi yatar çıkar.

tekke ve zaviye açıp parayı kırmak

açıp açıp kapayacaksın. açıp açıp kapayacaksın. atama selam olsun.