bugün

entry'ler (1)

ilk aşk

Yağmurda yürürken güzel sorulara maruz kalırsın
-Alper neden gideceğimi bile bile benimle berabersin?
Saçma cevaplar verirsin
-Ne bileyim buraları güzel hatırla diye...
Ama kız oldukça olgundur sense körpe bir gençsindir.
kız pekii der. En güzel anılarını, her şeyin ilkini onunla yaşarsın, ilk öpücük, ilk sarılma...
peki kız ilklerini seninle mi yaşadı?
bu düşünceler başını ağırtıp durur. bir gün cesaretini toplar kalkar gidersin sorarsın
-ben bunları yaşarken dünyanın en mutlu insanıydım peki ya sen?
-evet bende öyle idim alper ben ilklerimi seninle yaşamadım fakat ilk duygularımı sende hissettim.
-pekii...
ama sağırsındır artık hiç bir şeyi düşünemezsin. alper bunları daha önce yaşasaydın ona bu denli sevgi besleyebilir miydin?
besleyemezdin tabiki. peki neden o nasıl besliyor diye sormazsın?
velhasıl bunları sormadan gitti...
gitmeden 1 hafta önce ayrılırsınız. gitmeden son bir kez sarılmak istersin evet tam önünde başkalarıyla vedalaşıyor fakat mutlu. mutlu lan işte gidip moralini bozmayayım dersin. Bir şeyler olur vedalaşma sırası sana gelir. belki de hayatım boyunca bir daha göremeyeceğim bir daha dokunamayacağım ama sen o anların değerini anlayamazsın.
Sarılırsınız ufak ufak yanaşırsın bu sarılma öyle bir sarılma olur ki sana bir yıl gibi gelir.
Usul usul yaklaşırsın kulağına anıları boşverirsin ve şu kelimeler dökülür dillerinden umarsızca...
-Gideceğin yerde en güzelleri, en iyileriyle, seni mutlu edebileceklerle karşılaşman dileğiyle...
kızın arkası dönüktür tüm arkadaşlarınız ağlar bu denli bir sevgidir bu. bu aslında birbirine delilerce aşık iki gencin son görüşmesiydi.
usul usul kız yaklaşır...
-elveda Alper yaşattığın şeyler için teşekkür ederim buraları hep güzel hatırlayacağım
herkes ağlarken omzuna akıttığın bir damla yaşı silersin gözünü alamazsın alırsın eline içmeyi bilmediğin bir sigara bağıra çağıra kimse umrumda değil artık, bu okuldan da gidiyorum, burda kalmam için bir sebep kalmadı diye sigaranı çekersin.
Dünya güzeli şu anda başka biriyle berabermiş umarım çok mutludur umarım benden daha güzel seviyordur çocuk.
böyle dediğime bakmayın çok zoruma gidiyor ama belli etmiyorum
Dünya güzelinin söylediği gibi tekrardan karşılaşmamız dileğiyle...
Seni çok seviyorum melek...