bugün

entry'ler (59)

kamal atatürk

Kendisini eleştirenlere vatanhaini gözüyle bakılmasına sebep olan adamdır. Gerçi kendisi sebep olmamıştır. Ama kimsenin de dokunulmazlığı yoktur.

türk erkeklerinin gidip fransızların geldiği gün

Bana bişey kalmaz. Ama fark etmiyor. Her türlü boştayız yine.

recep tayyip erdoğan

Tüm solcuları toplasanız tırnağının kiri olamayacaklardır. Elinden öpülesi lider.

bir park için toplumun huzurunu kaçıran kitle

Toplumun huzurunun içine etmiş piç kurularıdırlar. Tüm Türkiyeyi germeye ne gerek vardı. Şerefsizlerr.

solcuyum deyip yanında orospu gezdiren tip

Sözde solcu bunlar. Aslında şerefsizin önde gidenidirler.

günün tek cümlelik özeti

Soyunuz tükensin solcular ve hükümet karşıtları.

ancak kürtlerin tam desteğiyle polisler yenilir

Saçmalık.

istiklalde tayyip istifa sesleri

Tüm Türkiyede Allah sana uzun ömürler versin başbakanım. Sende olmasan halimiz ne olurdu. Diyen insanlardan sayıları kat ve kat azdır.

iki ağaç için ölüme gitmek

O insanları neyden ölüme gittiklerini de bilmemeleri acayiptir. Ama sokakta gezen masum insanlara çok acıyorum. Birkaç itin yaptığı eylem yüzünden gaz bombasından etkilenmek haksızlıktır.

halk meydana inince kaçacak delik arayan şakirtler

Şakirtler hiçbir zaman kaçmamıştır. Dahası bazı piç kuruları gibi meydana da inmemişlerdir. Ondan sıkıntı yok.

helikopterden biber gazı atmak

(bkz: yok böyle birşey)
Ama olsaydı gülerdik hepberaber.

31 mayıs 2013 taksim gezi parkı polis saldırısı

Bu grubun ne bok yediği belli deyil. Amaçları çevreyi felan korumak deyil. Hükümete karşı çıkıp şerefsizlik yapmak. Tazyikli suyu yiyip uçan adamı gördükçe sinirlerim gevşiyor.

ülkede isyan varken güzellik yarışması yayınlamak

Ne kadar salakça bir düşünce. Nerde neden isyan var bunu bir sorgula. Adamlar akıllılar tabii. Hiçbir şey umurlarında deyil.

istiklal de polise molotof atan eylemciler

Şerefsizdirler. Amaçları belli piç kuruları.

atatürk e ayyaş demek

Haklıdır. Sirozdan ölmüştür kendisi zaten. Alkollü fotoğrafları bolcadır zaten. Öleceğini bile bile alkol içmek ayyaşlıktır. Osmanlıdan sonra böyle biri yakışmadı.

yazarların saç ve göz renkleri

Siyah saçlı kahverengi gözlü.

50 polisin rozetini bırakıp direnişe katılması

Yok böyle birşey yalan haberdir.

orantısız güç

Orantıyı gördükçe sinirlerim bozuluyor.
(bkz: ben olsam kemiklerini kırardım)

chp li belediye 400 yıllık çınar ağaçlarını kesme

Bazı salaklar şunu bilmiyor
Bir yere yol yapılacaksa veya yayalaştırma yapılacaksa orada topkapıda olsa yıkılır. Yasal olarak yıkılır.

gezi parkı rte nin sonudur

(bkz: bu kaçıncı son)
Nah gider adamşar yüzde 55 lere dayanmış.