bugün

entry'ler (11)

logan lerman

hem genç hem süper oyuncudur kendisi. percy jackson filmiyle tanınmıştır. çok da tatlıdır.

dizi çiftlerinin hastası olmak

bende olan bir illetdir. gerçekten arkadaşlarım bana deli bu kız yhaa .s .s demekte haksız değiller.

yeni yetme yazar

benimdir. önceden yazar olmama gafletinde bulunduğum için kendime üzüldüğüm doğrudur. ama ben ve diğerlerine birazcık daha az laf atsanız hoş olurdu.

survivor

2014 sezonundaki kadrosu tam anlamıyla tırttır. yahu program başlayalı 2 hafta olmuş, herkes kavga ediyor. geçen sene keyifle izlediğim program, bu sene baya sıkıcı olmuş. bu arada turabi diye biri var, 5 dakika izleyin, adama saymadığınız küfür kalmaz. ahmet dursun da az gıcık değildir.

güneşi beklerken

liseli dizisi diyerek aşağılanmaması gereken, çok sevdiğim dizi. ben de ilk fragmanında pis yedili gibi ergence sandıydım. ama seneryosu, oyunculukları, dizi müzikleri olsun gayet güzel bir dizimizdir. ön yargılarınızı bir kenara almanız rica olunur.

zeyker

güneşi beklerken dizisindeki başrol çifttir. tatlı ilişkileri yüzünden resmen bazen diziyi sırf onlar var diye izlediğim doğrudur.
hande ve kerem' in gerçekte de sevgili olma ihtimalleri, biz fanların kanıtlarına bakılacak olursa oldukça fazladır.
(bkz: kerem bürsin)
(bkz: hande doğandemir)
(bkz: güneşi beklerken)
(bkz: dizi çiftlerinin hastası olmak)

bir polis kadin

kerem sevgisiyle tanımadan sevdiğim yazardır.

(bkz: kerem bürsin)

kerem bürsin

yakışıklıdır, kaslıdır, süper oyuncudur. ne ararsanız vardır. ayrıca konuşması yüzünden laf yer ama bilmezler ki kerem çocukluğunu amerika' da geçirmiş orada filmlerde rol almıştır. yakışıklı değil, kötü oyuncu diyenleri de takmamalı bence.

http://media.tumblr.com/6...ine_mtc4o3FZh01rblyb4.gif
(bkz: herkese bir kulp bulmak)

kerem bürsin i kıskanan sözlük çükbanları

haklılardır. kerem kıskanılmayacak çocuk mu? ayrıca yakışlıdır. ama oyunculuğu da şahanedir. http://24.media.tumblr.co...r0vs6r4n1snvw94o1_250.gif

(bkz: çekememek)

çaylaklık süresi

benim için yıllarca süreceğini düşündüğüm işlemdir. o kadar yeniyim ki çaylaklık aday adayıyım denebilir.
(bkz: okula başlamak)

yeni yazarlar

onlardan biri benimdir. ben de ne bkz. koyabiliyorum ne de böyle eskiler gibi rahat rahat entry girebiliyorum. bizi biraz eğitseniz.