bugün

entry'ler (99)

chp li vekilin haçlılara yazdığı utanç mektubu

Yazılan mevki için çokta önemli olmayan bir mektuptur. Ayrıca; Afganistan'da Irak'ta Libya'da Mısır'da ve şimdi Suriye'de haçlı ordusuna yardım ve yataklık yapmaktan çok daha onurlu bir harekettir!

bokunu yediğim

garip ve tuhaf bir hitap şekli.

zor işler

Korhan Futacı ve Kara Orkestra nın mükemmel bir şarkısıdır. http://www.youtube.com/watch?v=DSFanS_icG8

orgazmdan sonraki intihar etme isteği

Sigara içme isteğinin önüne geçemeyecek istektir.

seksi başlatan efsane sözler

''GEL''

mühendislerin asosyalleşme nedenleri

Betonarme proje.

yapması göt isteyen şeyler

(bkz: dışarıda rüzgar varken cinli entry okumak)

dışarıda rüzgar varken cinli entry okumak

Hafiften tüylerin ürpermesine sebep olan durumdur. Hayır şu kapı ve şu pencere ötmese sorun değil yani istediğiniz kadar başlık açıp entry girebilirsiniz ama bir ıslık sesidir aldı gidiyor. Lütfen dikkat edelim sayın yazarlar. (bkz: rüzgarlı havada cinli entry girmeme kampanyası)

savaş oyunlarının beğenilme nedenleri

insanın doğasında olan vahşetin ortaya çıktığı yer* olduğundandır.

ölecek olan birine söylenecek son söz

görsel

kurbanını pipetle emen müşkülpesent vampir

Kurbanının kanını emdikten sonra bir arkadaşıyla* şuh kahkahalar eşliğinde pipet patlatma şakasını yapan vampirdir. Yapmayan bizden değildir*.

eski sevgilinin sana geliyorum diye mesaj atması

Keşke' dir.

mübarek üç aylar da 19 mayıs diye tutturan kesim

Aleyküm selam.
Mübarek üç aylarda milli içeceğimiz* eşliğinde yazıyorum bunları;
18 Mart "Kurtuluşumuz"
23 Nisan "Çocukluğumuz"
19 Mayıs "Gençliğimiz"
30 Ağustos "Zaferimiz"
29 Ekim ''Cumhuriyetimiz''
10 Kasım "Unutmadığımız'' ın kanıtıdır.

Tanım olması amacıyla da şöyle eklemek isterim: Gençliğimizden vazgeçmeyen, umudu kesmeyen kesimdir.

otogar vedalaşmaları

Yapmadığım, yapamadığım ama yapanları görünce de içimin sızladığı, kıskandığım bir durumdur.

sagopa kajmer

Yakında yeni albümü gelecek olan rap sanatçısı*. Kendi deyimiyle ''yağmurlu bir albüm.yaza inat.''. Eski şarkılarına( vasiyet, vesselam gibi) kıyasla yeni parçalarını çok sevmedim işin açığı o yüzden merakla bekliyorum desem yalan olur, umarım beklediğimden çok daha iyi bir albüm olur da beni utandırır.

ülkede yas ilan edilirken cinsel seks yapmak

'cinsel seks yapma eylemi' ni düşündüren olaydır.

ateist bir yazara kandil mesajı göndermek

Kötü niyet içermeyen olaydır. Bahsi geçen şahsın gönderdiği mesajın içeriğinde sadece regaip kandili yoktur, barış ve huzur gibi iyi dileklerde içermektedir. iyi dilekler herkesi kapsar.

en iyi film müzikleri

Once filmine ait müziklerdir.

--spoiler--
https://www.youtube.com/w...p;list=PL988F969B423AF250
--spoiler--

Söz konusu albüm, filmin senaryosunda geçen albümdür.

sevgilisi olmasına rağmen yalnız hisseden kişi

Muhtemel melankolinin dayanılmaz güzelliğinin sebep olduğu bir durumdur, ama gerçeklik payını göz ardı etmemek gerekir. Düşününki sevgilinizle telefonda konuşuyorsunuz, telefonu kapattığınız anda surat ifadeniz dahil olmak üzere her şey değişiyor. Rolünü oynamak için sahneye çıkmışsınız da telefon kapanınca(tabi ki bu durumu sadece telefon görüşmeleri ile sınırlandırmak hata olur) kendinizi kuliste yine kendiniz olarak bulmuşsunuz gibi. Kişinin yalnızlığı kendisiyle bu kadar barışık olarak** yaşaması ne kadar normal bir durumdur, tartışılır.

89 tane üniversite yapan başbakanı eleştirebilmek

(bkz: bakkal dükkanı açar gibi üniversite açmak)'ı akla getiren, başlığın içeriğinin aksine başbakanı eleştirmeye iten söylemdir.