bugün

entry'ler (9)

askere gidip gelmiş erkek psikolojisi

Geleli 1,5 ay oldu. Ne desem boş ama inanılmaz bir psikoloji bozukluğu yaşıyorum. Bıraktığım işleri devam etmeye çalışıyorum şimdi. Nasıl olur da giderim bilmem. Ama vatani görevimi serdümen olarak yapmam, hayatımda yaşadığım en büyük heyecan olmuştur. Araba ehliyetim yokken körfezlerde gemi sürmek ah ahh.

(bkz: serdümen)
(bkz: deniz kuvvetleri komutanlığı)

4 aralık 2015 galatasaray bursaspor maçı

istisnasız Galatasaray'ımızın galibiyetle şahlanacağı maçtır.

chip n dale

güzel günler geçirdiğimizi andıran entry.

ferdi tayfurun kızı

ferdi tayfur ile huzurum kalmadı şarkısını söylediği anda benim için saniyelik olarak başlayan ve biten anlamına gelen ünlücüktür. o zaman babasınıda bitirmiştim.

whatsapp da sürekli çevrimiçi olan arkadaş

benimde anlamadığım türden insanlar. ne yaparlar bilmem. sms niyetine kullan işte.

ezan yasaklansın

bu tip kisiler can dundari destekleyende kisilerdir. dogru ya dogru.

en son ne zaman öpüştün

askerden geldim geleli ve askerlik içerisinide saydık mı 1,5 seneyi rahat devirmişim. öpüşmeyi geç bir kızın eline elim bile değmedi.

ah benim meleğim

gecenin bu vaktinde ah çektiren melegim benim. kıymetini bilemedim be. sen nasıl bir sevgiliydin. hala beni seviyorsun. biliyorum. fakat biz bu engelleri bu tabuları nasıl yıkacağız. ikimizde birbirimizi istiyoruz. ama ikimizinde inadı cok be meleğim. kader bizim birlikteliğimizi vaad ediyor mu? biz birlikte olmalı mıyız? o güzel güneşte parlayyan yeşil gözlerine bakmayı, yumuşacık saçlarını okşamayı, ipeksi tenine dokunmayı özledim prensesim. ama olmadı işte yapamadık. yapamıyoruz. geçmişimiz peşimizden geliyor. bırakmıyor. sımsıkı sarılmış yeni ufuklara yelken açtırmıyor. elbet kaderimizde beraberlik vardır. peki nasil kavuşacağız birbirimize ahhh melegim.

tanım: yaşamın beraberliği istemediği bir adamın kendi kendine sitemm edip haykırışı.

bundan sonra rus kızı tavlamanın aşırı zorlaşması

bundan sonra savas adi altinda tavlanir. tavlansa da artik rus kizlari hic bir zaman alta gecmez. uste olup ustun oldugunu gostermeye bakar.

her ulke bizim gibi degil.