bugün

entry'ler (43)

leyla ile mecnun

Güzeldir. En azından bu sığ yerde gerçekleştiremediğimiz hayallerimizi yaşatıyor. Kendimden çok şey bulduğum yaşam kesitleri. Güzellikler yıllar geçsede kalbimizin bir köşesinde kalır.

hala aziz yıldırım a büyük başkan diyen fenerli

Bazı fenerlilerin anlamadığı olay Fenerbahçe'nin büyüklüğünün yanında diğer insanların böbürlenmesi ve büyüklük taslamasının ne kadar doğru olduğudur. Fenerbahçe olmasa kim ne olabilirdi? Herşey para değil unutmamalı.

melih gökçek denince akla gelenler

Mahkemede görüşücez.

fener arsenal maçında arsenali tutan vatansever

Aslında tepki Fenerbahçe'ye değil onu yöneten kişilere. 106 yıl kolay mı? Bu kişilerin antipatisi ile sonuç ortada. Arkadaş senin tapulu malın mı burası. Ulan bir fenerlide çıkıp demiyor yeter. Beni pek ilgilendirmiyor gerçi daralmışım demek.

pınar altuğ

Evli ve çocuğu olmuş bir kadın hakkında saçmalayanların olduğunu görünce onlara üzülüyor ve acıyorum. insanları rahat bırakın.

türklerin öğrenemediği şeyler

Ter kokusunu gidersin gerisi gelir. inşallah.

mini etek giyen şort giyen edepsiz kadın

Bunlar boş işler kimse kimseye bakmak zorunda değil. Sen saygı istiyorsan kendine mecbursun bu insanların varlığını kabul etmeye. Anlamıyorum ben genelde insanları rahatsız etmemek için bakmam arkadaş. Bu nasıl iştir. Komik sadece.

dolar

Başını aldı gidiyor. Biri de çıkmış dolar yıl sonuna kadar 1.92 düşerse kimse şaşırmasın diyor. Sormazlar mı adam olana peki 1.38 iken nasıl çıktı 2 liraya. Kolay unuttuğumuz için bunlar da unutulur kıymetli ülkemde.

çok hızlı kilo almak

Ekmek ve şeker tüketiminin artması sonucu ortaya çıkan bir durumdur.

fatih altaylı nın 04 06 2013 tarihli köşe yazısı

Ciddiye almaya gerek yoktur. Bunun gibi birçok kendisine gazeteceyim diyen vardır. Ancak objektif olmayandan gazeteci de olmaz.

eylemler ortasında öpüşen aşıklar

insandır.

müge anlı

insanların beynini uyuşturan bu tarz programları izlemeyince, bu tiplerin zaten ortadan yok olacağını hatırlatmak istedim.

başbakanın halka çapulcu demesi

O çapulcular gereken cevabı verecektir.

ben bu yazıyı ilkokul öğretmenime yazdım

Yaptığınız ayrımcılık ve attığınız dayaklar için Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ufacık çocuğun kulağından tutup kafasını tahtaya defalarca vurmak insanlığa sığar mı? Bu durumdan aile tarafının haberdar olması sonucunda ise özür dilemeler, sarılmalar bir dünya kepazelik yaşandı. Şimdi senin yaptığın eğitim mi? Nasıl bir kadınsın sen? Arada görüyorum yaşlanmış, çökmüş. ancak içimde minicik bir çocuğun yaşadığı utanç var. Keşke yapmasaydın öğretmenim dövmeseydin bizi...

ölmeden önce mutlaka inanılması gereken yalanlar

Ben anlamam bu işlerden.

gece yarısı 2 bıçaklı genç tarafından kovalanmak

Kovalanan kişinin ani bir hareketle belinden silahı çekmesi sonucunda kovalayan durumuna geçmesi yüzde tebessüm bırakabilir.

uyku geldiği halde yatmama nedenleri

Erken kalkmasını gerektirecek bir işin olmamasıdır.

mentollü sigara yasağı

Sigara içmeyen biri olarak böyle durumlarda yasak olduğu için içesim geliyor. Alkol konusunda da aynı düşünceyi taşıyorum. Yasaklar ile çözüme ulaşamazsın sadece göz boyarsın.

gece gündüz içen kafası kıyak nesil istemiyoruz

Kafa buluyorlar aslında bu nesille. Yasaklar ile bir yere varılmaz. Uyuşturucu ile bu kadar mücadele edilse gencecik hayatlar Solmaz, torbacı olup cezaevine girmez. 15 gün daha oyalanırız bununla gündem değiştirilir. Unutup gideriz alışırız nelere alıştırılmadık ki...

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Her gece içki içiyorsan ve buna engel olacak biri yanında yoksa yalnızsın demektir. aynı zamanda alkolik.