bugün

entry'ler (26)

ayak parmağıyla sayfa çevirmek

kendi kendimizi şımartmaya yarayan karizmatik harekettir. kolay değildir çok zordur fakat zorluk her şey değildir. bu hareketin hiç bir getirisi yoktur.

renault sürücülerinin hemcinslerinden ayrılması

erkekse karı gibi, kadınsa erkek gibi olmalarıdır. hem acayip davranırlar hem de arkadaşlarına piçlikler yaparlar. ayrıca her dakika kendi renault arabalarının en iyi araba olduklarını söyleme gereksinimi içerisindedirler bu tür insanlar.

ticari araç kullananların kişiliği

efendim bunlar öncelikle uyuz bir kişiliğe sahiptirler. hele ticari araçları 16 plaka ise hem hemcinslerinden oldukça farklıdırlar ve su topu oynamayı severler.
yollarda ise hem bir asidirler hep bir küfür hep bir diş gıcırdatma sesi duyarız onlardan. arabaları yamuk yumuk kullanırlar ve davranış bozuklukları gösterirler kendileri. arabayı doğru düzgün kullansalar pek bir şey demeyeceğim ama kişilik bunların çok azında var.

gözlüklü ve kel insanların sinirli olması

gözlüklü ve keltoşş olan kimselerin her zaman sinirli olmalarıdır. gereksiz sinirlikler, isyankarlıklar yaparlar. arabada, evde, duşta, iş yerinde ve ya sokakta her yerde bunu gözlemleyebilirsiniz. saçlarının olmaması ve gözlerinin gözlüksüz iyi görememesi onları bu hale getirmiştir. bir de hele iriyseler ve size bulaştıysalar sıçtınız. vay halinize. hadi uğraşın bakalım hem ikna olmazlar hem de sakinleşmezler. devamlı ezme çabasındadırlar.

sultansazlığı milli parkı

kurumakta olan milli parktır. bir kaç yıl önce 356 kuş türü bulunan parkta şimdi 50si zor bulunur. bir kuş cenneti iken kuş çölüne dönüşmek üzeredir.

bir saatte bir paket sigara içmek

ortalama olarak 3 dakikada 1 dal sigara içmektir.

büyük emeklerle yazılan entrynin siklenmemesi

üzerine tekrar entry girmenize, entryi silip sözlüğün kalabalık saatlerinde tekrar açılmasına ve ya arkadaşlara "kanka şu başlığı doldursana", "kanka şu entrye baksana bugün çok günümdeyim acayip yazdım inanamıyorum", "kana bak nasıl yazmışım beğensene" denmesine neden olan entrydir. egosu olan insanı eziklik duygusuna sokabilme yeteneğine sahip olan entryden beklentiler günden güne artar.

(bkz: yazık)

istiklale takım elbise ile gelme zorunluluğu

istiklal caddesinin gelebileceği son aşamadan bir önceki aşamadır.
son aşama ise istiklale tesettürlü gelme zorunluluğu

edward cullen e aşık olan türk kızı

daha önce kıvanç tatlıtuğ, kenan imirzalıoğlu ve brad pitt'e de aşık olmuş olan türk kızıdır. ilk aşkı ise babasıdır.

sevgilisiz olmanın faydaları

her gün birisiyle her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz.
asla arkadaşlarınızla saçma sapan sebeplerden dolayı kavga etmezsiniz.
sizi kıskanan birisi olmaz.
en küçük bir şeyi bile kafanıza takmazsınız. neden mesajıma cevap vermedi falan filan şeylerini umursamazsınız pek.
her gün ne yaptığınıza dair sizi sorgulayan birisi yoktur istediğinizi yapabilirsiniz.
istediğinle buluşur, istediğinle mesajlaşır, istediğinle konuşursun.

ve daha milyonlarcası var. ama hiç biri size sevgi veren, sevildiğinizi hissettiren ve ota boka sorun yaratmayan bir insanın yanınızda olmasından daha faydalı olamaz.

1995 doğumlu kızlar

istanbul ve çevresindekiler özellikle; kaykaya binen, kas yapan, yüzme, kürek gibi sporlarla ilgilenen patenci ve hafif pankçı hayatı umursamaz erkekleri çok beğenirler.

the blind girl

John Everett Millais'in 1856'da yaptığı bazen çok şey anlatabilen harika resmidir.
William Topaz McGonagall adlı bir şairin ise okunası bir şiiridir.

http://en.wikipedia.org/wiki/the_blind_girl
http://famouspoetsandpoem...cgonagall/poems/5568.html

bülbül yuvası

izlediğim en iyi eski türk filmlerinden. *

zeki kadın özellikleri

asla boş konuşmayan ve yeri geldiğinde çevresindekilere iğrençliklerini göstermekten utanmayacak olan kızdır. "ayy rezil olduk" demek gibi bir sorunu olmamıştır hiçbir zaman. ayrıca herkese farklı davranırlar nedendir bilemedim ama şunu gözlemledim ses tonları bile değişir.

felix

çocukluğumda bilgisayarımın masaüstüsünde dolaşan tatlı bir kedicikti kendisi. mal mal takılırdı ben de sesimi soluğumu çıkartmazdım. şimdi olsa anında uninstall ederim.

çaylak olmak

yazma isteğini söndüren statüdür. yazar olunca tekrar sevinilir, morallenir, gaza gelinilir.

erkekleri mutlu etmenin yolları

sevdiğini göstermektir sadece, başka hiç bir şey değildir. o erkeğin hem aklına hem de cildine hitap etmektir. daha sonra erkek bağlanır o kişiye. siz onu tasmayla köpek gibi peşinizden koşturursanız onu dünyanın en mutsuz erkeği yapmış olursunuz ama sevmeye devam ederseniz dünyanın en mutlu erkeği olur.

ismail hakkı bey

bence doğu türk müziğinin en önemli bestekarlarından.

mesut cemil

nihavend saz semaisi kendini aşmıştır. kesinlikle dinleyiniz.

doktorlar

insanların saat 11-11buçuk civarı can sıkıntısından izlediği dizidir. neredeyse izlenme rekorları kıracaktır orası işin komik tarafı.