bugün

entry'ler (36)

galatasaray taraftarının barzo ve holigan olması

Dünya çapında kareografiler yapalım biz barzo olalım ama sahaya atlayan beşiktaş taraftarı medeni, yaptigi kareografi yüzünden bir kişinin ölümüne sebep olan fenerbahçe taraftarı zeki olsun.

5000 yıllık kürt tarihinin en büyük başarısı

Kurtuluş Savaşında sadece Türklerin savaştığını zanneden bir zavallı beyanıdır. Hadi şimdiki kürtlere saygın yokta senin şu an bu enrtyleri girmeni sağlayan o kürtlere saygın olsun bari. Ha çanakkalede osmanlı tarafında savaşıp ölen yahudilerinde mezarları istanbul feriköydedir. Gidip biraz nefretinizden ve insanları genellemekten arının.

ilklerin halife ve sultanı abdülhamit

Meclis başkanını hiç sevmiyorum şahsen. Bakın adını bile bilmiyorum. Ama ernesto ve denizin isimleri hafızamda meclis başkanı gardaş. Birde gencim. Hemde che resimli tişört giyiyorum. Hatta secimlerde sizede oy vermiyom hehe

chia tohumu

Yalandır çünkü güney amerikada uzun yaşanmıyor artık. Denemek isteyen brezilya yada meksikada para dolu bir çantayla seyahat edebilir.

evlenmeme nedenleri

Tek kadınla bir ömür geçmeyeceğini anlayıp 2 sene sonra boşanmakla uğraşmamak gibi akıllıca bir iş yapmak. Al işte sana bir neden.

floransa denince akla gelenler

Floresanı yanlış yazmış hehe diye güldüm lan başta. Düşünün benim kültür seviyemi.

kızların erkeklerden daha seks meraklısı olması

Bu işin evlenmeden yapılmasına karşıyım. Yani sevgilim dediğin kişiyle yapmayacaksın arkadaş. O kızla evlenmezsen ne olacak? Bence bu işi bu yolun yolcusu emekçi ablalarimizla yapmaliyiz. Biraz duyarlilik.

ateistler bir şeye inanmıyorsa neye inanıyor

Ateistler bir şeye inanmıyor ne demek birader? Ulan cidden sözlük kalitesi yerlerde. Bak kardeşim Ateist tanrinin varligini reddetmek anlamina gelir yani bu adam evrime inanıyor olabilir. Ve buda onu ateist olmaktan çıkarmaz. Yada osurukla evrenin oluştuğuna ve osurukla yok olacağına inanabilir. Bunlar onun ateist olmasını değiştirmez. Lütfen ilber hocaya çevirmeyin beni.

türk olup hdp ye oy vermek

Hiçbir anlamı yoktur.Eğer HDP pkk'nın siyasi bir kolu olmasaydı ve gerçekten kürt sorununa eğilen ve buna çözüm getirmeye çalışan bir parti görevi görseydi bir Türk olarak oyumu gönül rahatlığıyla verirdim. Mevcut durumda vatana millete zarar verenlerin namlusuna başını dayamaktan farksız olan durumdur.

türk erkeklerinin sanki biraz çirkin olması

Çirkiniz birader. Var mı şikayetiniz? Gidin kendinizi rus oğlanlarına yamayın. Bizde koreye giderik.

neredesin sen

Tatlı dillim güler yüzlüm ey ceylan gözlüm.... dırıdırı... ah be neşet baba sen gidince öksüz kaldı türkülerimiz.

kadir mısıroğlu vs halil inalcık

Bunlar ne kadar salak salak sorular böyle ya?!

içerde

Her şeyi beğenmeme timinin bok attığı dizi. Valla birader akşam yapacak işim yoktu. Oturdum izledim diziyi. Hiçte sıkılmadım. Hapishane tuvaletindeki dövüş sahnesi bence iyi çekilmişti hoşuma gitti. Yer yer duygulandım, heyecanlandım. Yani bana güzel bir akşam geçirttirdi. Şimdi ben kitap okumadım, nolan filmi izlemedim, entel takılmadım diye suçlu muyum?! Size ne lan bizim ne izlediğimizden? Gayette hepinizi cebimden çıkarırım bu arada(ne alakaysa).

sözlük yazarlarının şuan ki saç sakal modelleri

Son ders filmindeki Kaan Urgancıoğlu gibiyim saç sakal olarak. son ders demişken oda güzel hikayedir ha. Ama erken anlatılırsa tadı kaçar. Tuncel Kurtiz'e sevgilerle.

mustafa kemal atatürk vs abdullah öcalan

Her biji apo demek isterdim ama öyle bir adama lider gözüyle bakamıyorum.Bazen diyorum ki ulan bu pkk lıları anlamaya çalışayım, kendimi onların yerine koymaya çalışıyorum ki orospu çocukluğunun lüzumu yok diyip kafamı sallayıp dağıtıyorum.

kadir mısıryanis in içinin çirkinliği

Yıllar önce dedemin almak isteyipte alamadığı soyadına sahip kişi. Kesin torpilli bu. Ulan bize verilmeyen soyad buna nasıl verilmiş? Ha bide ben harbi mısırlıyım bunun ne olduğuda belli değil.

gezmis deniz

Sözlüğe yeni katılmış, gariban ve yoksul kardeşinizim. Bu entryi bile belediyenin beleş wifisine bağlandığım telefonumdan giriyorum. Telefon dediğime bakmayın satsan 300 lira etmiyor. Samsung'un dokunmatik ama basmatik işlev gösteren telefonlarından. Neyse şaka bir yana villamda malibumu yudumlarken siz değerli sözlük yazarlarıyla entryleşmekte başka bir haz veriyor insana.

serenay sarıkaya

Abartılan kadın. Hatta o kadar abartıldı ki nefret ettirdiler.

hayatında ahmet kaya dinlememiş insan

Açık açık Pkk'ya destek veren birini dinlememek kadar güzel bir şey yapan kişidir.

okumayı okula başlamadan önce öğrenmek

Babanız öğretmense ve okula daha yaşınız gelmeden sıkça gidip gelmişseniz istemsiz olarak öğrenilen eylem.