bugün

entry'ler (29)

gecenin şarkısı

yonca lodi: edebiyat

başın sıkışırsa ara beni diyen adam

özgüvenin tavan yapmış olduğu bünyeyi taşıyan insan modelidir, birde iffet olayı var tabi.

sözlük yazarlarının en sinir olduğu cümleler

sözlükte yazcaksında ne olcak, sanki bir işe yarıyor aga ya da hacı denmesi ıyyk.

recep tayyip erdoğan ın olası mail adresleri

haramyyn_dindarjojuk53@hotmail.com

inci sözlük

kesinlikle komikliğin, hayatın içinden konuşma diliyle ve esprilerle özdeşleşmiş sözlüktür pampa.

darwin in cevap veremediği tek soru

maymun ırkını kim yarattı ki, sen o ırkın devamısın?

bir kadın için en güzel cümle

sen insansan, ben hayvanım.

ikinci ünversite

üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar sınava girip bir kez daha üniversite okumaktır, bunu ilk üniversiteyi okurkende yapabilirsiniz anadolu üniversitesinin açmış olduğu açık öğretim programlarıda okuyarakta çift üniversite okumuş ve çift diplomayla mezun olmuş olursunuz.

yılmaz özdil

atatürk devrimleri'ne sonuna kadar inanan, uygulayan ve her fikrini korkmadan yazan "kalem kılıçtan keskindir. " atasözünü türkiye'de tam anlamıyla yaşatan içeriye alınmamayı başaran nadir atatürkçü yazarlarımızdandır.

aziz yıldırım

kendisini fenerbahçe'nin başkanı değilde sahibi sanan, tüm takımları düşman gibi gören, dünya'da ilk defa maç oynanırken eline mikrofon alıp kendi seyircilerini azarlayan, içerdeden yeni çıkmış ve "r" harfini söyleyemediği için komik anlar yaşatan türkiye'nin en büyük değeridir başımızdan eksik olmasın vesselam.

adolf hitler

birkaç yıldır yahudilerin, müslümanlar üzerindeki baskısı yüzünden duyduğumuz kinin, adolf hitlerin söylemiş olduğu " öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz." sözüyle bağdaştırıp, kimdir? , neyin nesidir? diye araştırmadan türk halkının iyi bir lider sandığı faşist bir komutandır ve bu kişi insanları diri diri fırınlara atabilecek kadar canileşebilmiş bir insandır, düşmanımın düşmanı benim dostumdur düşüncesiyle hiç bir insan değerlendirilemez, yargılanamaz.

günü en iyi anlatan şarkı

barış manço, unutamadım.

recep tayyip erdoğan

kim olduğunu uzun uzadıya anlatmaya gerek yok bu başlığa, entry yazarken bile acaba içeri alınırmıyım diye düşünmeme sebep olan kendisini padişah sanan varlığa verilen isimdir.

sigara aldırılmaya gönderilen çocuk

o çocuk sigara içmediği için markaları bilmez ve yol boyu tekrar eder "kısa kırmızı pall mall, kısa kırmızı pall mall, kısa kırmızı pall mall " ve para üstünden düşecek payını bekleyen zavallı insan oğludur.

fettah can

boş bir bardağın taşacağına inanan ve insanlarıda inandırmaya çalışan bir insan oğludur.

perşembe

peşembe iki alanda kullanılan bir kelimedir birincisi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar gibi bir gün ismidir diğer kullanım alanı ise güzeller güzeli cennetten bir bahçe olan ordu'nun bir ilçesidir.

fotoğraflarda olduğundan farklı çıkmak

biz buna ters ışık diyoruz aslında çirkin insan yoktur ters ışık vardır.

galatasaray

her anlamda ve her alanda mükemmel bir duruşa sahip Avrupa fatihi, dört dörtlük bir spor klübü.

alışılmışın dışında bir renkte sıçmak

bu olay çok sancılı bir dönemdir ve hep ses, koku ve korku dolu geçer zor durum tabi.

esnaf olunsa açılacak dükkanlar

wc açarım işi müşteri yapıyor nasıl olsa dert yok tasa yok ohh keyif.