bugün

entry'ler (45)

turist rehberi

Mezun olduktan sonra üç sene yaptığım iştir.
Ancak gerek çalışma şartları gerekse 6 ay olan iş ileride sıkıntı yaratabilir.Istanbul içi tüm sezon yapılabilir ancak iyi bir dil biliyorsanız.

sur

izmirli dağılan müzik grubu oldugu konusulurken , rock-a 2011 sahnesiyle tekrardan burdayız imajı verendir.

şuanlık tasarımı ile bile dikkatleri çeken siteleri : http://www.soundofsur.com
aktif myspaceleri : http://www.myspace.com/soundofsur

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

lykke li - i follow rivers (director: tarik saleh)

türkiye komünist partisi

Gençleri inceden inceden doldurarak seri bir nefer haline getirip universite son yıllara kadar kullanan partidir.
Daha sonra yenileri gelip devam eder.

100 dolara erkeklerle yatan sözlük yazarı

Azıcık betimleme ve bukowski tadında anlatımı olsaydı yazılanların , girilen 4 sayfa girdinin tam zıttı girişleri okuyabileceğimiz başlık olurdu.
azıcık edebiyat bir dahaki hikayede daha iyi görelim lütfen

my left foot is cold

haftanın en begenilenlerine bakıyordum bugun , entrysine rastladım.Hadi canı sıkılmış yazmış , hepimiz yazıyoruz ulan bunu oylayan zihniyet nasıl bir kafa yapısında diye bana sorgulatan yazar oldu kendisi.
yüksek ihtimal hepsi alzheimer lı yazarlardı

uludağ sözlük

çok uzun bir aradan sonra "haftanın en beğenilen girişlerine" bakmam ile yakında isminin değişiceğine kanaat getirdiğim yer oldu , silkelenin kendinize gelin diyicem ama zaten kendinizdesinizdir diye korkuyorum.

tapılacak bir kadın olarak saba tümer

tapılma olayını bana tersten inceleten başlık olmuştur , peki saba tümer size tapsa sevgili sözlük ? Bildiğin sıkılırım ...

1200 tl yemek hesabı ödeyen insan

1100 tl bahşiş bırakandır aslında.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum sevgili sözlük , yaşlanmışım.

uludağ sözlük

Günden güne açılan başlıklarla "lan ben yalnış bir yeremi giriyorum" diye sorgulatan sözlük oluyor yaklaşık bir aydır.

mike portnoy

2005 octavarium albümünden sonra başlayan ve bariz şekilde fark edilen düşüşün yansıması olan ayrılık ile hepimizi üzmüş insandır ancak grup açısından iyi olduğu kanaatindeyim , azıcık silkelenmeleri gerek diye düşünüyorum.

ıyyyyy iğrenç butonuna basarken söylenen sözler

"Fazla zorlama olmuş"
Genellikle dikkat çekmek isteyen yazarların saçma başlıklarında kullanırım.

9 eylül 2010 ramazan bayramı namazı

Her Cuma namazında yaşanan olayların tekrarlandığı bir namaz olmuştur , o ayakkabılıkta bilerek ve isteyerek neden stres yaparsınız anlamıyorum ki , bayram lan bu az durun hocayı dinleyin 2 dua edin ayakkabınızı sonra alın demi ?
Yok illa ilk ben ilk ben mübarek hepsi yılan derisi ayakabbı giyiyo

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Türkiye'de okumayın

2010 lys yerleştirme sonuçları

yeni bir neslin daha üniversitelerde harap olup hangi işsizler mezarlığında bulunacaklarının sonucudur.

ben bu yazıyı sana yazdım

yazıldığı insana gönderilmesi gereken yazılar silsilesidir.

fethullah gülen

çok iyi teknik direktör olucak adam bu adam organizasyon nasıl yapılır , nerede ne söylenmesi lazım çok iyi bilen adam.
severmiyim ? yok ama iyi teknik adam olur

her gün sevgili değiştiren rahat kadın

Parayı kaybederse ileride hayatın çemberinden geçtim diyecek kadındır.

günde 4 litre vodka içen babayiğit

Ölümü erken olacak gerzektir.