bugün

entry'ler (36)

kavga eden liseli sevgililerin arasında kalmak

"ne işim var yarın bir gün onlar barışırlar, arada ben kötü olurum." düşüncesine sahip olup hiç bulaşmayacaksın böyle işlere.

pasonu göster diyen ego şoförü

üstünde okul üniformasıyla bu cocuk nereye gidebilir düşüncesini kafasında oturtamayan insandır.

sözlük yazarlarının sakinleşmek için yaptığı işler

kendine içinden gelen herşeyi sanki başkasına söylüyormuş rahatlığıyla sesli sesli söylemek.

sahte pırlantayla evlenme teklifi etmek

'şimdilik bununla idare et, paramız olunca sana bunun ceviz büyüklüğünde olanı alacağım.'diye yalan söyleyerek kızın zaaflarından yararlanıp evlenme teklifini kabul ettiren kişidir.

ankara da kız tavlanacak yerler

düğünde iki kere misket oyna bak nasıl tavlıyorsun.

sözlük yazarlarının sevgili siparişleri

kör topal bir tane olsun yeter.

yanlış numaraya görüşürüz diyen insan

benim babam gibi insandır. hasta olan kişinin yakınına allah sabırlar versin deyip, ölen kişinin yakınına da allah acil şifalar versin diyen kişidir.

interneti açınca girilen ilk üç site

facebook, uludağ sözlük, müneccim

sarkuysan

her sabah o güzelim fabrika dumanıyla uyanmamı sağlayan nadide şirket.

bmw x5 ile tek başına yollarda olan kadın modeli

asfalt ağladı be sözünü kullanabileceğimiz durumdur.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

6. sınıfta sosyal bilgiler yazılısında otlukbeli savaşını anlatınız sorusuna, otlukbeli savaşı otların arasında olmuştur diye yazan arkadaşımın benden fazla puan almasıdır.

bir sigara kalmış sanılan paketi boş bulmak

sigaranın vücuda verdiği zarardan biraz daha fazla zarar veren olaydır. psikolojiyi düşünemiyorum bile.

electrical engineering

babamın yıldız teknık olsunda ne olursa olsun dıye yazdırmaya kalktığı bölüm. bölüm iyi ama bayanların çok fazla tercih etmediği bir bölümdür.

yolda giderken sekizinci kattaki kızı kesmek

-oğlum kıza bak
+hangısıne
-şu binada 8. kattaki
.
*hakan abi nasılsın
&oooo kardeşim iyiyim sen nasılsın
.
+oğlum kız değilmiş lan erkekmiş
-abi ne bileyim saçları uzun arkadan kız sandım

birden ibrahim tatlises dinleme istegi duymak

ibrahim tatlısesin vurulduğunu duyup, lan oğlum ibo vurulmuş iyi adamdı be deyip, dur ya çok efkarlandım bir şarkısını dinleyeyim demektir.

kiliseye girip selamun aleyküm demek

bari namazda kılsalarmış, o kadar zahmet çekmişler.

yeni doğan bebeğe nur topu denmesi

top derken hemşire hanım. bu çocuğun anneside normaldi babasıda. başka bir durum mu var?

babası fatih ürek annesi bülent ersoy olan çocuk

hayatta gurur duyabileceği anne ve babaya sahiptir.
muhteşem bir şey olurdu herhalde ana güzel, baba güzel.

en çok korktuğu şey ile ölen insan

tarih sözlüsüne çalışmadan giden bir öğrencinin allahım ne olur beni kaldırmasın dedikten sonra hocanın o kişiyi kaldırması gibi bir şeydir.

nokia 3310

annemin sinirlendiğinde terlik niyetine kullandığı fakat daha bu gün kutusundan çıkarmışsın gibi sağlam olan, nokianın nadir telefonlarındandır.