bugün

entry'ler (78)

asala terörüne ifade özgürlüğü diyen fransız

Fransızlar entellektüel terorist oldukları için hoşgörüyle karşılanması gerekir.

(bkz: ye kürküm ye)

şehr i amed

Diyarbakırspor olarak düzelmesi gerekir. Gerekçe olarak amed diye bir şehir yoktur ütopyadır.

hocalara zıt gitme

Hoca rükü sırasındayken cemaatin secde etmesiyle oluşan durumdur.

uludağ sözlük moderasyonu

Serkan'ın inciye yaptığını onlar da bu sözlüğe yapıyorlar gibi geliyor. Başlıklara yazılsın yazarlarımız çok olsun diyerek kaliteyi yerin dibine indirmeye çalışıyorlar korkarım ki başardılar.

insandan çok periye benzeyen kız

Güzellik görecelidir kavramını yeniden anlamamı sağlamıştır.

kürtler kıpçak türkü olması

Doğru önermedir. Kavimler göçü ile birlikte kaçak sigara ve tütünlerini alarak osmanlıya kadar uzanmışlardır. Fakat buraya ulaştıklarında tütünün yasak olduğunu gòrmüşler ve satışını yapamadıklarından dolayı hepsini kendileri içmiştir bununla birlikte bir gen bozulması meydana gelmiş ve şuan ki hallerini almışlardır.

mini etek giyen eşin bacakları kızarık eve gelmesi

Acilen muhtarlıktan godoş yazılı bir ikametgah belgesi alınmalıdır.

hiç bir ateistin açıklayamadığı soru

Ekşi tamamen kendini çok zeki sanan insanlarin bulundugu sürü psikolojisi altında hepsinin ateist bir okadar da sünnetli olduğu bir portaldır. Hepsi iktidara karşıdır tamam bu dogal birşey ama neden karşı olduklarını yarısından fazlası bilmez başkaları karşıysa bende karşıyım gibi. Bir de Atatürkü sevmemeleri yok mu bir komik bir komik sorma gitsin.

Edit:başlık başıma fes başıma..

penisin dile geldiği zamanlar

(bkz: sol el ile açılan başlıklar)

çekik gözlü erkek çekiciliği

Sarjları bitmesin diye parlaklık ayarını %10 civarlarına düşürdüklerinden gözleri oyle kısık yoksa bizden daha pörtlek gözleri bir bilsen.

geleceginavukati

Kız olmayan hukuk okuyucusudur.

ateistim ama benim içim müslüman

Tugce sen misin canım ?

atatürk e yahudi demek

Evet masondu evet yahudiydi bende şuan da tallitimi aldım cumartesi gecesini bekliyorum.
(bkz: yersen)

4 bakan aklandı mı aklanmadı mı sorunsalı

Aklanacaklar. Tüm pis oyunları dökerler yoksa ya ölecekler ya aklanacaklar azizim.

kiminle evleneceğim

Recaizade Mahmut Ekrem bile bu kadar romantizm etkisinde kalmamıştı.

(bkz: hayret edersin)

kanal tedavisini ntv mi kanal d mi iyi yapıyor

En iyi samanyolu tv yapiyor gibi görünüyor. Atv'de bunun paralel dişlerden kaynaklandığını kanal tedavisine gerek olmadigini söylüyor bakıp görecegiz.

kanal tedavisi

Çapa'dan en erken 4 ay sonra randevu verdikleri diş operasyonu. Kanal istanbulun yapımına dişlerimden başlayacaklar sanırım.

7 ocak 2015 posta gazetesi ayıbı

Aman ali rıza bey çözüm sürecine birşey olmasın.

fransız charlie hebdo dergisine saldırı

Iyiki olmuş çok güzel olmuş. Biz neden böyle olduk. Milli değerlerimizle ne ara alay eder olduk lan ? Ben koyu bir islamcı degilim ama milli degerlerime yürekten bağlı bir insanım. Sadece şunu sormak istiyorum o karikatürlerde peygamber yerine anneniz olsaydı nasıl bir tepki verirdiniz. Insanlar annenizi kullanıp kar amacıyla paylaşıyorlar hemde tiksinç karikatürlerini. Tamamen ticari ve popularite amacıyla! ne düşünürdünüz lan söyleyin! Tamam hepiniz marjinal insanlarsınız ben yobaz islamseviciyim. Öyle insanlar olduk ki kendi ülkemde ben türküm dedigimde faşist oluyorum lan. Bir başkası kendi ırkının adını haykırınca demokratik halk kardeşi oluyor. Ne oldu lan bize ne oldu söyleyin biriniz!

mevlananın eşcinsel olduğu gerçeği

Islamafobik insanların uydurduğu tamamen mantık dışı söylem.