bugün

entry'ler (10)

karnede hep 5 var diye babadan dayak yemek

namazını bozdu diye çocuğunu döven baba ile aynı babadır.

karnede hep 5 var diye babadan dayak yemek

babadan nefret edilmesini sağlayan bir durumdur.

kardeşim binyamin ilk okul 4. sınıfa giden biri. en zor dördüncü sınıf oluyor. abisi olarak derslerinde yardım ediyom. karne günü geldi binyamin hep pekiyi aldı. hepsi 5 çocuğun. hemen hacı babamıza telefon edip müjdeyi verdik. anlamsız bi şekilde sıfatıma teli kapadı. akşam bekliyoz gelse de saçımızı sevip bize çikilata alsa diye iç geçiriyoruz. neyse geldi baba girdi içeri. binyamin de elinde karne '' buba buba '' diye koşmaya başladı. hacı baba çocuğun gelişine bi koydu aman allahım uçtu gitti binyamin çekyata. la amına koduklarım siz okuyup beni masrafamı sokacaksınız, amacınız ne piçler diye dövüyo. usul usul tuvalete kaçıp kapadım kapıyı. bünyamin ağlıyo '' tamam buba 2. dönem hepsini zayıf yaparım '' diye.

can sıkıcı bir durumdur bu. adam dışarıda hacı. vde ayı. şerefsiz ya. yarım saat sıçtım korkudan.

namazını bozdu diye çocuğunu döven baba

allah ona gününü gösterecektir. kötü babadır.

çok küçük evimiz var. salon küçük. kardeşim bünyamin 9 yaşında. onunla salonda maç bilem yapamıyoz. hacı babam da günde 8 vakit namaz kılan birisi. geçen yine namaz kılarken bünyamin siymeye gitmek istedi. çok çişi gelmiş koşarken babamın önünden geçti. babam da sağına soluna selam verip tespihi bünyamin'in peşinden fırlattı. amına kodum piçi bi öğrenemediniz diye bağrıyor. sonra tuvalete gidip bünyamin'in kulağını çekti. bünyamin sıçıyordu. abii diye bağırıp sıçıyor. gidemedim. çizgi film kayu vardı sesini açıp duymamazlığa verdim.

rabbim bu tür babalardan her kesi korusundur. namaz kılıyor da noluyor, çikilata bile alıp gelmez eve. binyaminle şekere parmank banıyoz hep. pis babalar.

yatak odasından gelen seslerden rahatsız olmak

insanı sinir eden olaydır.

bünyamin diye kardeşim var. onunla aynı odada yatıyoruz. hemen yan odamızda da annem ve babam yatıyor. babam hacı ama hacı da olsa yatak odasına girince canavara dönüşüyor. güm güm duvarlardan sesler gelince bünyamin korkuyor. annem bağırıyor yeterrrrr diye. babam gelecem bak diyor. bünyamin sarılıyor. susuyoruz.

acaba çocuklar yan odada yaramazlık yapıp ses çıkarınca tüm anneler duvarlara mı vuruyor? baba bağrıyor mu? gelecem oraya diye. ses çıkarıyoruz diye neden kızıyorlar? gıcık bi durum bu. çok seviyorum bünyamini. keşke korkmasa hiç. pis yatak odası.

dudak üstü beni

kadınlarda oldukça seksi duran bendir ama çok küçük olacak ve hemen yan tarafında (yanakta) olacak. kadına ayrı bir hava katıyor.

28 aralık 2014 torku konyaspor beşiktaş maçı

beşiktaş'ın pua kaybedeceği maç olacaktır. konya her şeyini ortaya koyup bumaçı alır. alamazsa teknik direktörü aykut kocaman'ın işi zora girer. o yüzden konya süpriz yapabilir.

son umut

cem yılmaz ve yılmaz erdoğan'ın oyunculuğunu yaptığı ve russell crowe gibi bir dünya starının yönetmen olduğu güzel bir film. çanakkale savaşı ele alınıyor. gişe rekoru kırabilir.

tanju çolak

türkiye tarihindeki en klas golcülerden biridir. bir diğer metin oktay ve hakan şükür.

turkcell

her ne kadar tarifeleri diğer operatörlerden pahallı olsa da her yerde çekme imkanı ile tercih edilebilecek markadır.

uludağ sözlük

okur olarak takılmaktan bıkıp arasına dahil olmak istediğim güzel bir oluşum. yazarları çok iyi.