bugün

entry'ler (22)

sevişirken içmek

En güzeli kırmızı şaraptır. Ki birde içerken üzerinize dökülmüşse gerisini siz düşünün artık...

dinledikçe aşk acısını körükleyen şarkılar

cem köksal - kalbim bomboş.

kot alti kosele

türünün son örneğidir bu insanlar. ayrıca üzerlerinde bağırı açık beyaz gömlek ve kılların içinden çıka gelmiş allah' ım bu ne zevk dedirten kolyeli yeni nesil klabber.

vişne şarabı

ask bir palavradır ama vişne şarabı bu palavrayı körükler.

aşk

ask palavradir.

dinledikçe aşk acısını körükleyen şarkılar

rafet el roman - sevdim ama sonu yoktu.

seviştiği ortaya çıkınca panik yapan tipler

boynundaki morluğu kapamak için fular takan kızlardır.

şişman insana söylenen laflar

bu yeni aldığın kıyafet seni çok zarif göstermiş, süzmüş.

friction

çaylaklıktan kurtulup yazar olmuş kişidir.

telefonun çalmaması sendromu

bunalıma girip etrafınızdaki arkadaşlarınızın telefonlarını kontrol etmeye başlama durumudur ve kıyaslamalar yapılmaya başlanır.yanıbaşınızda oturan en samimi arkadaşınızın halinizi anlaması ve size çagrı atmasıyla biraz olsun atlatılabilir bir sendromdur.

yuruyen merdivende insanlari iterek kosmak

uyumak için tüm dakikaları değerlendirmişsinizdir ama sabahın köründe dersiniz de vardır ve geç kalmışsınızdır yapılabilecek başka bişey yoktur metroya yetişebilmek için yapılacak tek eylemdir...

global isinma yuzunden anlamini yitirecek sarkilar

^yagmur yagıyorrrr
seller akıyoorr
arap kızı camdan bakıyoorrrr^ cocuklugumun sarkısı yaa...

cimlerin uzerine yatip gokyuzunu seyretmek

ınsanın ıcıne huzur dolduran, rahatlatan ınanılmaz güzel bir aktvite. eger yanınızda sevgılınız varsa ıcınıze büyük bır huzur doluyor, aşkı ozaman dahada ıyı anlıyorsunuz.hava yavaş yavaş sogurken sevgilinizin sıcaklıgını hissetmek onun dokunusuyla ısınmak dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. daha nasıl anlatabilinir ki...

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum
-gerçekten mii
-evet seni seviyorum
-valla mı yaa canımmm
-offf evet dedım ya
-bende seniiiii sevgiliiiimmmm.

photoshop

çirkini baştacı yapan olaganüstü bir program.

525

bu otobus sayesinde - otobüse binince insanlıktan çık - sloganını benimsedik gercekten. bazı dönemlerde fortçuların fazlaca türedigi bir otobüs türüdür. işkence aracı aslında.

hipnoz

izmir kordonda yılışık barmenleri olan.gittiginizde sınırsız popcorn ikrameden(yedikçe yenisini getiriyorlar masaya).ikide bir masaya gelip nargilenin ateşi nasıl diye soran ve merakla bakan gözlerinlerin oldugu bir mekan

başıbozuk

basibozuk; izmir silence rock barda sahne alan dinlenilesi enfes bir grupdur.

1 ytl ile yapilabilecekler

en yakın arkadasınızla oturuyorsunuzdur ama canınız okadar sıkılırkı ne yapacagınızı,nereye gideceginizi bilemezsiniz.bide üzerine etrafınızdaki herkes dışarı cıkmıştır iyice sinirlenirsiniz ve çaresizce bi internet kafeye gidersiniz umutsuzca msn listenizdeki arkadaşlarınızla konusursunuz herkes mesguldur ama biri vardırki o herzaman sizinle dişarı cıkmaya hazırdır neredeyse.o kişiyi pek sevmezsiniz ama yapılıcak başka bişey kalmamıştır.sonunda buluşulacak yer belirlenir.internet kafeden çıkarken ücret verilir 75 kuruş.üzerine bide 25 kuruşunuz kalır karlısınızdır yani.parayı verdikten sonra arkadaşınızla gegik yaparsınız bide birgüzel.işte size 75 kuruşluk arkadaş....

kalbim bomboş

Dinlemekten hiç bıkılmayan, dinlerken insanı çok uzaklara götüren harika bir şarkıdır. Bu şarkının anlamı belkide bu sözlerinde saklıdır.
^bir tuz tanesiyle esitmis aski bulma sansi^