entry'ler (59)

sean bean

Sevilen insanlar basındadir, opulede bilir..

nihat doğan

Siyaset yapamayinca siyaset konusabilecegi yandaşlarını toplama çabasına giren insan, Anadolu'nun bağrından kopan saf insan bas rolü sahibi.

insanı değiştirecek tek şey

Yine kendisidir, cesaret ve özgüven bazende intikam dürtüsü ise yaratabilir..

taner tolga tarlacı

3T'nin orijinal adamı, böyle içten ve tatlı insanları sevmeli.

katlanmak zorunda olunan denyolar

Alışveriş esnasında kasada beklediğiniz durumda arka yada öndeki sırada bekleyen salak salak konuşmalarla rahatsızlık veren insanlar yada aynı durum otobüs muavinleriyle yada otobüs duraklarında falan yaşanabilir.

paranın satın alamayacağı şeyler

Ait olduğumuz gerceklerdir doğru olan cevap, gerçek parayla suslenebilir yada oldugundan farklı görünebilir fakat bize ait olan bazı gercekler vardır ki bunu hiçbir sıfat icinde muhafaza edemez bizim kadar.

anne yazar olsa açacağı olası başlıklar

Meyan kökü ve ketene tohumu.

sevgilinin bu aşkın hiç heyecanı kalmadı demesi

Birbirlerinin yanında ossurmaya başladıkları zaman askın yalnızca yağmur altında islanmak yada sevilen bir Müzik eşliğinde dansetmekten çok daha yalın olduğunu kavrayabilmis insan, ne bekliyorsa artık.

aldatılan kadının intikam alması

Seni seviyorum mesajından biraz önce potansiyele mesaj yazmaktir, yada kafasinda vazo kirmak hatta bazen tartışma başladığında uyuya kalmaktir, intikam candir.

erkeğin aşık olduğunda yaptıkları

sessiz telefonlar, gerekli gereksiz tesadüfler yaratır doğal olduğunda belki bir şansı vardır ama elinde değildir çocuğun sevmiştir abdaldır..

son günlerde artan hayvan tecavüzleri

tavuk, damacana ve cansız menkenden sonra sapıklık kavramı birçok kez aforoz edildi..Ama anlamıyorum ki bu adamlar çocukken ne yaşadı, ne oldu bu insanlara yazıktır hayvanların suçu nedir fatmagül dramı fln hafif kalır tavukcuk yanında, peki ya; ''ona acımadı bari çocuklarına 'civcivlerine' acısaydı'' diyen adamın dramı ne olacak? pehh

kızların dapdar kotlar giymesinin sebebi

dapdar kot giyerlerse içinde g-string olmasıda allahın emridir, tabiki erkek milleti baksın diye giyerler tabi birde tayt modası vardır şimdilerde göt görmekten bıktık iğreniyorum hemcinslerimden..

tadına bakılan en iğrenç şey

'beyin salatası' nedense yiğit özgürün beyin ölümü aklıma geldi hala gülüyorum ya..

100 bin kürt 30 bin ermeniyi neden öldürdük

Bunu düşünmesi gereken biz değiliz 'onlar' sanırım, onlar masal anlatıyorlar katliyam falan yoktur, ülke bütünlüğünü bölücülük yaparak, isyan çıkararak, yığınları katlederek bağımsızlık isteyen ve bu ülkenin ekmeğini yiyen köpeklere ölüm azdır bile..

freckled

Teşekkür ederim, hoş buldum..

en güzel kız isimleri

aslı, ilzam, munika, arya, iris

kızlardan erkeklere tavsiyeler

bir erkeğe tavsiye vermek kadar eğlenceli bir durum yok
-ne deseniz inanır fakat asla düşünüzdeki karakteristik özellikleri olamaz.
-ya çirkindir yada yeteneksiz ama en makbulü zeki ve çirkin olandır
-yada yakışıklı olanlar içinse mütevazi ve doğal olanı iyidir
-en çok arzulananı ise cömert ve sexy olanıdır.
-ideal erkek kadın ruhunu besler fakat ona köle olmaz, aldatabilir fakat bunu asla söylemez yada yakalanmaz
-yaramaz çocukları her kız cazip bulsada sonunda sözünü dinletebileceği birini sever. --by frecked

sözlük yazarlarının itirafları

çocukluğumdaki en ilginç alışkanlıklarımdan biride çişimi olabildiğince uzun süre tutmaktı bu bana tuvalete girdiğimde bana ayrı bir haz verirdi.

annenin vitrindeki kullanılmayan bardakları

kıl olduğum durumdur..Şükrü Kızılot'un bu durumla ilgili fikrini almak isterdim 'Misafire özel bir hizmet' gibidir bu durum, Bknz: misafirlik bardak, misafirlik yorgan ve misafirlik terlik vs. gibi bu amaca hizmet eden birçok özel sektör yancıları vardır. Bunun da vergiye tabii olması gerekir diye düşünüyorum, neden evimde kendim için kullanmadığım bir şeyi birde onlara özel muhafaza edeyim ki, anneler sizi anlamıyorum yahu..

kişinin yaşlandığını anladığı an

defekasyon sonrası oluşan yoğun kokular yada hastanede refakatçi olarak geçirdiğiniz bir gece..