bugün

entry'ler (110)

edge

su sıralar smackdownda takilan profesyonel guresci

kabuslar evi

genelde korkutmuyor, düşündürüyor. grafikler berbat ötesi. çarşamba karısını çok beğenmiştim. kaçan fırsatlar limited de güzeldi. izleyenler bilir, onlara dokunmak filminde kaçan fırsatlardaki fuat beyin adı geçiyor.

wwe smackdown

smackdown, sanıldığı üzere amerikan güreşi demek değildir. güreş federasyonlarından birinin * bir brandıdır. ortada "simektan simektan" diye dolanan çocukların aksine, gayet güzel bir programdır.

randy orton

şu sıralar face bir karakter olark görüyoruz onu. yürü be koçum! sonunda birileri cena'ya dur dedi.

yiğit özgür

(bkz: kral)

fırat

yakında yılda bir çizilecek sanırım.

smackdown vs raw 2010

thq bu sene oyunu pc için de yapackmış. oyun online olacak. 2011 ise çıktı çıkacak. az kaldı.

umut sarıkaya

kesinlikle güldüremeyen yazar.

fırat

(bkz: en birinci şampiyonluk birincisi)

otisabi

uykusuz'u tersten okuma sebebi.

seks

otisabiden hakkında ders alnması gerekn aktivite.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

(bkz: rko) sözcük olmasa bile kısaltmadır.
ar-ke-yo diye okunur.

filiz sevişelimmi

şimdi sağda solda fake Hüseyin Kaya'ların gördüğü yere sevişelim mi yazmasına sebep olan facebook yorumu.

inci sözlük

her cümlenin sonuna <3 koyup, sık sık piç ve reyiz diyerek, ingiizce kelimeleri okunduğu gibi söyleyerek çok kolay, çok rahat bir şekilde siz de bir inci sözlük yazarı olabilirsiniz.
eğer normal bir insansanız, bu sözlükte yazanları okuyup gülmekten altınıza sıçarsınız.

elazığlı ciğköfteci ahmet usta

(bkz: Ateş seni çağırıyo)

bilgehan demir

yakında televizyona kafa atmamı sağlayacak spiker.

rko

randy orton'un finishing move'si

randy orton

RKO yapmadan önce resmen çıldıran maç, içinde nöbetler geçiren karizmatik güreşçi. (bkz: RKO)

size yıllarca yanlış öğrettiler

(bkz: el yazısı vs normal yazı)

fotoğraflarda güzel çıkıp normalde çirkin olmak

bokface'de çok sık karşılaşılan olaydır.
okuldan bir kız gördüm aman allahım dedim.
bir de okulda gördüm yok artık dedim.