bugün

entry'ler (18)

ve gönül kime söz vermişse aşk onda muhteşemdir

aşkı elindekinde değil de başkalarında arayan, yetinmeyi bilemeyip onda bunda farklı tatlar arayanlara verilecek güzel bir cevaptır.

bir kızın seviştiği ilk erkek olmak

... yorumsuz ve acınası bir durum. giden hayallere mi yoksa yandığı yanılgılara mı yanmalı bayan kardeşimiz?

çocukken ekmek almaya gönderilmek

ekmeğin mis gibi kokusuna dayanamayarak eve gelene kadar yarısını yiyebilmektir.

kızın yanında telefonla konuşamayan erkek

bir haltlar karıştıran ve yakalanmamak için çırpınan erkektir.

bir kadının en masum olduğu an

ev işlerinden ve çocuk sesinden bıkıp pes ettiği andır.

ben bu yazıyı sana yazdım

ey sevgili! senin benim gönül dergahımda keyif çatarken; ben sana giden dikenli yollarda düşe kalka yol alıyorum.

dünyanın en güzel yeri olmak istediğiniz yerdir

dünyanın en güzel yeri mutlu olduğumuz ya da mutlu olduğumuzu düşündüğümüz yerdir.

muş

burası muş'tur
yolu yokuştur
giden gelmiyor
acep nedendir...

bozuk para yok sakız vereyim

ben sakız sevmem, cips verseniz olur mu demektir.

ergen kızların elimi sallasam ellisi tribi

herkesin onlara aşık olduğunu sanarlar. dünya onların etrafında dönüyordur ve tüm erkekler onlar için ölüp bitiyordur. gelişim dönemi özelliğidir bu. sallamayın büyüyünce geçektir.

insanlara verilen değerin karşılığını alamamak

karşılık beklenildiğindendir. karşılıksız sevmek saygı göstermek olması gerekendir. ama işte insanoğlu hep ilk kendi nefsini düşünür. iğne ucu kadar bile yaptığı yardımın karşılığını bekler.

unut beni

unut beni sevgilim, ben unutmuyorum... diye devam eden hoş bir şarkı... öyle zor ki nefes almak öyle dayanılmaz ki.

yer gök aşk

pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi. bir erkeğin aşkına sahip çıkamadığı ve bütün saçmalıklara bayun eğdiği dizi.

yastığa kafayı koyar koymaz uyumak

bir sağa bir sola dönüp uyuduğunu düşünmektir. hatta o uyanıklık döneminde rüya görebilmektir.

28 yaşında hala evlenmemiş güzel kız

22 yaşında bütün hayalleri yıkıldığı için 28 yaşında tekrar kimseye güvenemeyen kızdır.

doğmamış yazarlar

''kadın olana anne, erkek olana baba deriz.'' diyen yazardır.

cemre nin kötü yola düşmesi

peki bunlarda cemre'nin şuçu ne? cemre öyle bir geçer ki... muhteşem cemre. umutsuz ev cemresi. cemre devri. yer gök cemre... *

sevgilisini hiç aldatmamış erkek

aldattığının farkında olamayan erkektir. kümesini çoktan oluşturmuş ve sadece can kıkıntısını geçirdiğini düşünendir. *