bugün

entry'ler (15)

düzce depreminde komutanlar seks partisindeydi

evet birbirlerine zıpladıkları için yankısı türkiye' yi salladı.

konyada deprem vs antalyada deprem

bu saatte sözlük de bar ve pavyonlar gibi kapatılması gerektiğini düşündüren hadisedir. Yazarlar sapıtıyor zira.

insomnia

onca açıklamalar, yazılanları okuyup da bir türlü anlayamadığım eşsiz kelimedir. nedendir bilmem birçok yerde de karşıma çıkar.

kürt

tek başlarınayken çok uysal olan 2-3 tanesi bir araya geldiklerinde istemsiz sizi dövmeye yeltenen yöre sakinleridir.

unutulmaz anlar

sevdiğiniz insanın sizi arkadaşlarınızın yanında küçük düşürmesidir.

gravity

çok büyük umutlarla izlediğim fakat umduğumu veremeyen film. keşke fragmanı bu kadar güzel olmasaydı dedirtti.

sözlükte whatsapp zirvesi

girizgah neresi diye sordurdu şuanda bana. vira bismillah.

otobüste kıza arkadan dayanacaklara tavsiyeler

20 lira enfes şok cihazları var. değdiği an dayandığı çubuğun ucuna dokundurup onunla ve geleceğiyle bir sonraki durağa kadar oynamakla son bulabilir. etraftaki meraklı bakan gözlere ise erekte olmasına yardım ediyorum denebilir.

samsunlu sözlük

sözlük olayının b*ku bir türlü çıkmamasının göstergesi olan kurulmaması için para verilmesi gereken sözlük çeşididir.

di caprio nun tüm filmlerinin iyi olması

oyuncunun menajerlerinin her filme bizi de alın dememesinden ileri gelen hadise.

döşeme

streskop adlı sitede streslerin yazıldığı alana verilen isim.

yabik

streskop sitesinde üyelere verilen ad.

streskop

255 karakterlik döşeme adı verilen alana sadece streslerinizi gıcık olduğunuz şeyleri nefretlerinizi sinirlendiklerinizi yazabildiğiniz eğlenceli yer.üyelere yabik diyorlar.sanırsam ekşi sözlük yazarları ağırlıklı.

alın buradan yakın siteye girizgah için http://www.streskop.com

sözlük yazarlarının itirafları

cüzdanımın için de 200 tl sakladım. ölürsem kefen param bile etmez. olsun.

başkent üniversitesi

bir zamanlar hukuk bölümüyle meşhurdu. ben bitirdiğim için şuan neyi meşhursa meşhur umurumda bile değil okulu.