bugün

sevdiği entry'ler

o kadar çay dagıtırsan millet uyanır tabii

bende de oldu şimdi yalan yok. bundan bir ay öncesine kadar kessen akp'den dönmezdim. sonra ne olduysa mitingde reisin kafama attığı yarım kiloluk çaydan sonra oldu. ilk içerken biraz ekşimsi tadı var ama içtikçe açıyor insanı.

peşinden akp turizmin toplu taşımalı miting hizmetlerine kaydoldum, karış karış gezdim reisle beraber. her gittiğim yerde de çay stoğumu artırdım. geçimim oldu adeta. yeme, içme, giyme her şey reis çaya borçluyum. acıktım mı? açıyorum ordan bi 500 gram, 2 gün yetiyor. susadım mı? demle çayı iç. bi ara mideme oturdu ama olsun, şimdi iyiyim.
yaparsa reis yapar. reis çay.

izmir de gerici şeriatçı yobaz yürüyüşü

ibneler, lezbiyenler, translar, gavatlar (gavatlar yürüyüşünü hatırlamıyorum) yürürken alkışlamak olmamıştır (orada olsam, görsem alkışlardım) bu onların hakkı tabi ki yürüyecek.
Onlar herkes ibne olsun demiyor.
Herkes lezbiyen olması için de mücadele etmiyor.
Translığı yeryüzüne hakim kılalım da demiyorlar.
Herkes gavatlar gibi yaşamalıdır da demiyorlar.

Ne bileyim yani, Kabataş da deri külot pantolon askılıklar başında badana ile gay erkek olarak trafik polisliği yapalım ben polis olup böyle yapmak istiyorum diyen bir tane ibne duymadım görmedim.

Ben kız arkadaşımla evlenmek istiyorum diyen lezbiyenin bir askeri komutan olmak isteyen benim özgürlüğüm hakkım diye elinde pankart ile gavur(!) izmir de yürüdüğüne şahit olmadım.

Gavatın biri benim demokratik hakkım yok sayılıyor, beni mağdur ediyorlar, gavatlık benim hakkım diye aileden sorumlu bakan olayım diye de meydanlarda değil.
Bunlar devleti ele geçirmek iktidar olmak istemiyor ki.

Bunlar asla olamaz. Yukarıda olan örnekler hiçbir ülke hiçbir toplum ve inanç ahlak kültürde kabul edilemez, kabul edilmesi bile düşünülemez teklif edilemez.
Yazılı olan veya olmayan kanunlar teamüller buna izin vermez.
insan aklı ve ahlâkı da bunu onaylanmaz.
Hele ki bizim gibi toplumlarda...

Oysa bu cemaat tarikat mezhep vb adı ne olursa olsun bu yapılar herkesi kendisi gibi yapmak için sokağa çıkıyor.
Bir başkasını kendisini gibi yapma onun hakkı değildir.
Kişisel hakların korunması lazım ve kişisel haklara tecavüz hakkı hak olarak savunulamaz ve bu hak için sokağa çıkanı yuhalamak işte bu hak olur.

Bir tane ibne çıkıp sokağa herkes ibne olsun diye bağırdı mı?
Hayır!
ibne gücü eline aldığında siyasi idari olarak ibneliği hakim kılıp toplumu ibne yaptığında herkese sana ibnelik adına tecavüz ediyorum dediğini duygunuz mu?
Hayır!
Ama din adına sokağa çıkıp gücü eline alıp milletin kafasını din adına kesen asan iran Suriye de ışid Afganistan'da Taliban örneği çok.
ibnele sokağa çıkıyorsa bireysel haklarını korumak için çıkıyor.
Bu yobaz tayfası insanların bireysel haklarını yok etmek herkesi kendisi gibi yapmak için çıkıyor.
ibneliği savunma değil, ibne olunduğundan da değil ama kişisel haklar için tabi ki ibneler alkışlanır bu yobazlar yuhalanır.

Birazcık zekanızı kullanın, canınız acımaz.

çok sesli osuruyorum şu anda

midemi üşütmüşüm arkadaşlar.

taramalı tüfek sıkıyorum kaç saattir.
düşman korkutuyorum.

kızlar duysa karizmama aşık olurdu.

zeusun eltisi

Akşam akşam kabaran yazardır.

Bir takım uzun kulaklı arkadaşlarına karşı özlem ve sevgi doludur.

Seni seviyorum bebeğim. Az kaldı ısıracağım yanaklarından.

uludağ sözlükte bulaşılmaması gereken yazarlar

görsel

anın görüntüsü

görsel

Sevap kasmaya devam.
Points..

uludağ sözlük kızları üzerine

ben de makale falan yazıldı sandım.

uludağ sözlük kızları üzerine

aaa ben bu bahsi geçen dişiyi biliyorum..

gereksiz gizeme gerek yok yani..

sorun, söylemeyeyim..

edit: biraz daha talep toplansında davşanın bilmediklerini de söyleyeyim..

eğleniriq biraz..

fall love the white rabbit

çıkışlarıyla gündem olmaya çalışan yazar.

fall love the white rabbit

o gun sozlukte yasananlar adli basligiyla beni burda meraktan geberten sozluk yazari. cayimi cekirdegimi aldim hala bekliyorum.