bugün

entry'ler (15)

bugün kendin için ne yaptın

Annemi operken ekstradan bide sarildim , kafam boynundayken boynunu 3 kere yaladim. Bosuna demiyoruz o kadar yalarim diye.

en çok tekrar seyredilen film

Suiciee room (intihar odasi) sahsen ben izledim. izleyenler ulaşsin

en çok tekrar seyredilen film

Uyumsuz(divergent) serisi, kemal sunal in filimleri ve bircok kisinin izledigi grinin elli tonu.

en iyi türk yemekleri

Manti, yaprak sarmasi ama tencerenin dibi ( suan evde var sfghf. ) bide iskender.

zengin düğünü vs fakir düğünü

Zengin dugununde diken ustunde durursun gonlunce dikinamazsin fakir dugununde gonlunden ne geciyosa yap en fazla deli dolu iste deyip tebessum ederler ( gonlunden ne geciyosa dediysekte abartma ama. )

sözlük yazarlarının itirafları

Beklemekten yoruldum, ama en cokta kimi bekledimi bilmemek koyuyo. Sacma var mi yok mu bunu bile bilmiyosun ama bekliyosun iste. Yoruyo...cok...cok yoruyo ve tabi koyuyo.

ilk hedefini yaz

iyi bir is sahibi olup bikac yil para biriktirmek sonrada alip basimi yalniz kalacagim ber yere gidip muziklerim, internetim, tabletim, bilgisayarim, sicak cikolatam ve kitaplarimla olene kadar vakit gecirmek... Yada bosver, sadece yandaki odaya gidip yalniz kalip muzik dinlesem yeter.

cesaretli kızlar

Etrafindaki kotuluklere ve dislanicagini bilmasine ragmen kendi kalmayi basaran kizlar.

insanları kötü yapan nedir sorunsalı

Genel olarak bikac ihtimal var:
-Gercekleri soylemesi
-Yalanci olmasi
-Bencil olmasi

Aklima bunlar geldi ama ben merhametsiz olmasini buraya kesinlikle eklememe taraftariyim.
Kim hicbi sey yokken can sikintisina merhametsiz davranirki?

yazarların gördüğü en yakışıklı erkeğin ismi

Adi bana kalsin bilen tanir zaten.❤❤

ben bu yazıyı ona yazdım

Kendini dusunen bencil pislikin tekisin. Egon havalarda geziniyo oysaki ego yapmani gerektirebilecek hicbir artin yok aksine eksilerin cok. insanlari yargilamaktan zevk alan salagin tekisin ve kari gibi dedikodu yapiyosun artik beni bile biktirdin. Cok sacma hareketlerin var bezdim senden. Kisacasi sizden nefret ediyorum ama canim sikiliyo durumu yasiyorum yaninizda.

kız çocuğuna isim önerileri

Alya, nedensiz yere cok hosuma gidiyo. Anlamini bildigimden degil sadece alya denilince kafamda guclu yikilmaz bi kiz canlaniyo..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Pierce the veil- hell above
This is a wasteland, my only retreat
With heaven above you, there's hell over me...

sözlük yazarlarının itirafları

Etrafimdaki insanlarin yapmaciklarindan tiksiniyorum, her nasilsin diye sorduklarinda (sanki umurlarinda) iyi derken yalan soyluyorum ve "neden yapiyosun?" degilde direk suclayici olarak "sen soyle yapiyosun!" demelerinden nefret ediyodumama artik onunda onemi kalmadi.

Ve son olarak cogu kisi gibi tanimadigim insanlarla daha rahat konusuyorum...

Boyle iste nefes aliyoruz...

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Bir derdim var artik ,
Tutamam icimde
Gitsem nereye kadar?
Kalsam neye yarar
hic anlatamadim,
Hic anlamadilar...