bugün

entry'ler (7)

türkiyede erkeklerin sürekli sapık damgası yemesi

gerçekten var böyle bir şey istediğiniz kadar efendi romantik ve kadın erkek eşitliğini savunan bir erkek olun sokağa çıkınca kadınlar size potansiyel sapık gözüyle bakacaklar ya anca yakışıklı kaslı uzun boylu bir üçlü genetiğiniz olacak yada paranız olacak yani zengin olacaksınız zaten zengin olduğunuz zaman sosyetik ve genel kültürün ve okumuş oran çevreniz artıyor ya da zengin olacaksınız dediğim gibi keşke bu ülkede erkek olarak doğmasaydım aga ne bileyim kadınlar gerçekten size karşı düşmanmışsınız gibi bakıyorlar. markette çalıştığım dönemlerde her insanın gözüne içine bakan bir insanım kadınların gözüne 3 saniye baktığım zaman sanki ben hitlermişim kızın ailesi yahudiymiş ailesini yakmışım gibi bana düşmancıl bir şekilde bakıyordu ulan 3 saniye ya keşke bu ülkede doğmasaydım aga.

can göktuğ boz un evi

olum bu nasıl bir ev lan gerçekten benim psikolojim bozuldu birde böyle şerefsizler zengin bir aileden geliyor keşke benim ailem böyle bir aile olsaydı direk gider yurtdışına okurdum sonra türkiye 'ye gelir hayırlı bir vatandaş olurdum şu an pc bilene alamıyorum parasızlıktan dolayı aile desen hiç para yok.

yalova da kedi tekmeleyen arap

bunlar yüzünden türkiyede yaşayan ve tc vatandaşı olan mardinli urfalı hataylı araplarda yanıyor ben onlara çok üzülüyorum keşke bunları ülkelerine geri postalayabilsek.

omegle

artık site gerçekten çok kötü olmuş hele 'ki türkiye serverları bayağı kötü girdiğiniz zaman erkek cinsel uzvunu göreceğiniz kesin.

ülkesinde suriyeli görmek istemeyen türkiyeli

tek türkiyede değil su an tek mülteci alan türkiye değil tamam türkiye çok fazla mülteci aldılar bir de norveç ve isveç 'te aynı hatayı yaptı su an isveçe veya norveçe gidin sizi arap zannedecekler eğer italyan ve ispanyollara benzemiyorsanız veya sarışın mavi gözlü değilseniz direk size oradaki insanlar ırkçılık yapacaklar. isveçte ve norveçte. Çünkü adamlarda 10 tane tecavüz olayının 8 'ini ortadoğulu göçmenler işliyor bir de çok pis işlere bulaşıyorlar gelir gelmez oradaki halk diğer seçimlerde sağ partilere oy atacaklar. inanmayanlar ome. tv diye bir site var oradan isveç veya norveç serverlarına girsinler eğer genetiğiniz tam ortadoğulu ise çok fazla insanın ırkçılığıylan, karşılaşacaksınız gerçekten çoğu insan size tıp yapıp geçecekler ve suratınıza düşman gibi bakacaklar isteyen deneyebilir.

afgan mültecilerin türkiye akını

aga gerçekten bunlardan sadece her 1.000 kişiden gelenlerden 5 'i terörist olsalar vallaha türkiyeyi kana bularlar allah sonumuzu hayır etsin bundan sonra çok fazla insanların olduğu yerlere gtmeyelim seçimlere kadar.

güney koreli erkekler

ulan bunlara dünyadaki bütün kadınlar hayran keşke bende koreli bir erkek olsaydım. Türk erkeği olmak hiçbir işe yaramıyor zaten ülkemizde adımız çıkmıştı şimdi yurtdışındada kötü bir şöhretimiz oldu.