bugün

entry'ler (8)

pıttık

(bkz: sönmez reis)

bir kızla telefonda 80 dk konuşmak

tekrarlar arttıkça sıkıcı olmaya başlayan hadise.

1884 yapımı kahvehanede oturmak

(bkz: neredeymiş bizde gidelim oralara)

ballı süt

Gelişmiş versiyonu muzlu ballı ve az bişey tarçınlı süttür. Bir bardak içim sonrası amfetamin etkisi bile gösterebilir .

jiplerde gezen türbanlı kadınlar

ülkemizde türban denilince akıla yıllardır oluşturulan yoksul insan kalıbı vardır. Bu % 90 doğru bir yargıdır. Fakat şu anki yaşadığımız hayatta zengin isen kapanmak zorundasın yargısı var. Ben floryada çalışan esnaflık yapan birisiyim. Biilen bilir yeşilköy florya civarlarında bir çok hristiyan aile etnik rumlara dayanan aileler bulunmaktadır. Fakat 4 yıl içinde nasıl olduysa 5 nesildir burada bu elit yerde yaşayan insanlar kaçmaya başladı. Belki onlar biraz daha ön sezili insanlardır. Fakat yerlerine gelen insanlar tamda bu tarifinize uyar nitelikte.

Kesinlikle kimseyi yargılamıyorum bu yüzden. O jiple gezen kadın ablacığımızı da yargılamıyorum. Fakat tek düşüncem şu insanlar nerden geldiklerini unutup bizim gibi orta ve alt sınıf kardeşlerimizi ezmeye başlayınca o zaman tepem atıyor. Onun dışında onlar o ortama ayak uyduran insanlar dışında başka bişey değiller.

Gereksiz not : Annem kapalı.

büyük bardak çaya 17 küp şeker atan kişi

(bkz: görmemiş kişi günlük yaşamda neler yapar)

south park

18 . sezon 7 . bölümde beni kırıp geçirmiştir. eski günlerini hissettim. üst üste iki kere izledim.

saç bakım sitesi

ben bir kaç kere alışveriş yaptım . Ürünleri orjinal ve fiyatları uygun. sanırım izmirli bir dispiritörün kuruluşu. Gayet kaliteli tavsiye ederim