bugün

entry'ler (66)

cinsel organlar yer değiştirseydi olacaklar

penis kafalı olduğundan sen kafanı sokardın kesinlikle kardeşim.

tek tuvaleti tüm ailenin kullanması

aklına koduğum daha sauna yazamıyor gelmiş burada zenginim triplerinde. Sen manita bulsan heyecandan manitanın üstüne işersin.

tanım: bütün evlerde olan normal durum

odeabank

buradan 3 kişi birleşsek bunlardan daha iyi hizmet sağlayabiliriz.

kamil koç

az önce 19:00da izmir otogar-muğla seferini 19:47'de yapan dandik firmadır. O kadar dandiktir ki pamukkale ile değil özdiyarbakırlılar turizm ile kıyaslarız biz aramızda. Ne bir açıklama ne bir şey. Sonradan öğrendik servis gelememiş 5 otobüs 1 servisi bekliyor. Madem öyle 20:00 aracından yer ayırt onlara yoluna devam etsene. Müşteri hizmetlerini arıyoruz böyle böyle şikayet oluşturmak istiyorum diye. Müşteri değilseniz şikayet oluşturamıyoruz diyor ulan salaklığa bakar mısın? Ben şikayetimi oluştururum yakınım için sende kontrol edip bana bilgi verirsin ama kafanız kamil olmuş sizin.

baş harfi muş ile başlayan ilimiz

83. ilimiz olan Muştalı'dır kendisi.

kürtlerin türklerden daha iyi yaptığı şey

turist sikmek.

yatağan

bir çorlu değildir (bkz: çorlu)

göz telefonda beklemek

mesajlaşırsınız sevdiğiniz insanla. cevap gelmez ama yazdıklarınıza bir türlü.aynı mesajı bir daha gönderirsiniz. ama yok bir değişim yoktur. uyuyamazsınız gözünüz aklınız kalbiniz telefonda.kedi gibi yatarsınız telefon çalsada uyansam diye beklersiniz. tek temennim benim kadar uzun beklememeniz dostlar

bir kızı üzmekten zevk almak

sevgilinizi yok yere üzmeyin kıymetini biliniz. ben bugün yok yere üzdüm onu. gözyaşları sanki yanaklarından göğsüme göğsüme süzüldü.her biri bir alev topu oldu yaktı içimi. o ağladıkça ben ağladım. hala konuşmuyor benimle bugün 15 ay olmuştu oysa ki. koskoca 15 ay. onunla birlikte nasıl geçtiğini anlamadan geçen ama her anı neşeyle geçen 15 ay.Özet olarak diyeceğim o ki sevin sevgililerinizi.benim gibi eşeklik etmeyin.hatta hayvanlık etmeyin.üzmeyin üzülmeyin.belki bir gün yazdığımı öğrenir de okur bunları. o zaman için sana sesleniyorum seni seviyorum hayatım

bornova engin deniz öğrenci yurdu

izmir bornovada bulunan erkek ve kız öğrenci evi/yurdudur. mevlanada ve bornova merkezde erkek küçük park civarlarında da kız yurdu bulunmaktadır. bu kadar tanım yeteceğine göre gelelim bu yurda kayıt yaptıracak arkadaşlara tavsiyelere.

1.yurda kayıt için geldiğinizde gayet güleryüzlü insanlar var.hele bir adet müdür var şahin o.ç * rektörü tanıyorum, şöyle atatürkçüyüz böyle milletvekiliyle yemekteydim dün akşam gibi yalancı şovlar yapar kanmayınız kesinlikle.

2.yurt girişi gece 2 de denmiş olmasına rağmen hayır öyle bir şey yok diyerek girişi 12 ye çekerler sonrada biz öyle bir şey demedik derler.

3.sabahları açık büfe kahvaltı var denir. kahvaltı denilen şey it etinden yapılma salam, kilosu 50 kuruş olan zeytin 3 gün önce yapılmış kalmış olupta tekrar ısıtılan yumurtalı ekmek ve leğenin içinde olan beyaz peynirden başkası değildir.

4.yurtta internet var derler.evet vardır ama 94 kişi 8mbit internet kullanır. arttırın dediğimizdede başka hat çekilmiyor gibi bahaneler türetilir. zaten haftada sadece 3 gün internet olduğu için ve de olduğu günlerdede google açmak bile 12.45 dk sürdüğü için düzenli aralıklarla şahin hanımın kulaklarını çınlatırsın.

5.bazı yurtlarında kayıt olurken günde 8 kere servis var okula der sonra kimse servise binmiyor diyip serviside kaldırırlar.

6.yurtta senebaşında söylenmemiş olmasına rağmen elektrik ve su faturasını sizden alırlar.

7.sinema salonu spor salonu gibi sözler verirler ama ancak yurtta ayaklanma çıkardığınızda bunları yerine getirirler.

8.sene başında hiç bir şey söylememelerine rağmen sene içinde odada kettle gibi elektrikli aletlerin yasak olduğunu söylerler.

9.adınıza ödemeli kargo geldiğinde almazlar.bu yeni kural artık ödemeli gelince önce parasını vereceksiniz sonra kargo gelince biz parayı ödeyip kargoyu alıp size vereceğiz derler buna da tamam dersiniz.kargo gelecek parayı vereyim dersiniz alırlar parayı kargo gelince geri gönderirler birde ben senin para verdiğini unuttum kargo zzaten şurası git al deyip üste çıkarlar.

10.öğrencisinin annesini arayıp telefonda bağırıp küfreden bir şahin bey hanım vardır. annesi çocuğa söyleyince çocuk bu haysiyetsizi arayıp bekle geliyorum yanına konuşacağız deyince nasıl kaçacağını şaşırır.

11. başka bir olay bunu mevlana yurdunda kalan bir arkadaşımdan tamamiyle alıntı yapıyorum. '' ailemle, çok sevdiğim arkadaşlarımla bile zaman zaman aramın bozulmasına sebep olan şahincanı tebrik ediyorum sayesinde ne insanlar var gördük . atatürkçüyüm der vergi kaçırır, kapıda engin deniz ögrenci evleri yazıyordu müfettişler geldi ögenci evleri yazısı kalktı 'engin deniz apartmanı' yazıldı sordugumuzda tabela degişecek dendi bizde yedik . yemek yediğimiz yerin kapısına 'restoran' yazıldı . bir vergi levhası var evet ama 2007-2008 yılından kalma ve restoran için alınan bir vergi levhası, öğrenci eviyle alakası yok. bunlar benim düşüncelerim değil arkadaşlarımıza gelip bizzat kendisi müfettişler gelince 'burayı arkadaşlarla kiraladık' diyin diye tembihlemiş .

12.yukarıda ki olaydan da anladığımız gibi sadece bizi değil aynı zamanda devleti de soymaktadır bu haysiyetsiz insan dışı mahlukat.

ege üniversitesine gelecekseniz bu yurttan uzak durun. yoksa sinir krizleriyle birlikte hem paranızıda kaybedersiniz. sakın Atatürkçü gibi görünmelerine ve yalancı güleryüzlerine aldanmayın uzak durun.

http://www.facebook.com/g...gid=6786049001&v=wall buradaki linktede bazı olaylar var. burdanda bilgilenebilirsiniz.

kalbinizin söylediği yer

hiç bilmiyorum hiç gitmedim doğru düzgün googledan resimlerine bile bakmamışımdır ama benim için bahsedilen yer buenos aires'tir.

inekten daha sık doğuran kadın

tavşan gibi çiftleşen çiftlerdir bunlar. iyi ki tavşan gibi hızlı çoğalmıyorlar yoksa halimiz berbat.

özlemedin diyen sevgiliyi ikna etmek

ikna olmuyorsa yol açıktır. *

o kadar yakışıklı olmak ki aynaları çatlatmak

rüyayla gerçeği ayırt edemeyip kalkıp bu entryi girebilecek kadar da hayal dünyasında yaşayan erkektir aynı zamanda.

bir sabah uyandığında f 11 ile formatlanma isteği

nasıl ki bilgisayarda kullanırken bile tereddüt ederiz yığınla yedek alırız. hayatta da aynı öyledir işte. hiçbir şey değişmez aslında yedekler tekrar girmeye başlar hayatımıza. bir de o tek tuşla başlangıca dönmeye alışırsan sürekli geçmişe dönersin anı, geleceği kaçırırsın. o yüzden hayatımızda iyiki yok dediğim tuştur. anı yaşa.

dikiz aynasina dvd asmak

hala ne amaçla asıldığını anlayamadığım olaydır.*

sözlük yazarı bayanlardan her gün 100 mesaj almak

bayanı bırak tüm cinsiyetlerden 100 mesaj alamamıştır.

eski sevgiliyi pazarda hıyar seçerken görmek

eğer yanına gidip pis pis bakılırsa ne var senden sonra senin kadar iyi bir hıyar bulamadım diyip kapak yapabilecek eski sevgilidir belkide.

izmir metrosu

ulaşım için çok iyi olsada istanbul metrosu kadar hızlı olmamasını çözemediğim metrodur.

tki tavşanlı linyitspor

iddaa da bu haftada yüzlerimizi güldüren kütahyanın mütevazi takımıdır.