bugün

entry'ler (7)

kurtlar vadisi pusu

Klasik bir bölümünde Polat Alemdar'ın 100 kere ölüm tehlikesi geçirdiği ölümsüz dizi.

neden mutsuzsun

fazlasıyla kötümser ve birazcık psikopat olduğum için insanları kendimden istemsizce uzaklaştırdım. Yanımda olanlarıysa ''Yalnız kalmalıyım.'' diyerek yanımdan kovdum. Mutsuzum çünkü insanları kendimden uzaklaştırıyorum...

arkadaşlardan soğumak

çok iyi gördüğünüz kişinin size iğrenç hareketler yapması sonucunda sizin o kişinin davranışını silip atmak istemeniz. Ancak bunu yapamayıp o arkadaştan uzak durmaya başlamanızdır.

samimiyet

hayatım boyunca kendimde bile göremediğim bir duygu.

şu an yapmak istenilen şey

Şu an tek yapmak istediğim hiçbir şey yapmamak.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

''Büyütülmüş sudan ucuz değerler hayatın için pahalıya giderler'' Nükleer Başlıklı Kız:Eğer istersen

erdal demirkıran

Hayatım boyunca okuduğum en muhteşem kitabın yazarı. O ukala dediğiniz adam benim idölüm...
Kitaplarının adlarındaki ''BEN'' sözcüğü size bunları düşündürmüş olabilir. Kabul!Kitaplarının adlarında bencil gözüken bu adam kendisini bizim başarılı olmamıza adamış. Bizim o bencil dediğimiz adam bu kitapları kopyayla hazırlasaydı bu kadar iddialı olamazdı. Başarı için gereken şeyin yetenek olmadığını gösterdi bana. Artık her insanın eşit olduğuna inanıyorum. Başarı bana hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bana küfretmeyin. Hepimiz farklı şeyler düşünebiliyoruz elbet. Sadece kendisine olan inancıyla bize örnek olmuş bu adamı niçin KOMiK diyerek yargılıyoruz?
Herkes farklı şeyler düşünebilir. Lakin bir insanın kitabını okumadan onu SADECE kapağında yazan bir sözcükle tanımlamamalıyız. Burada hep 1.çoğul şahıs kullanmamın nedeniyse benim de bir zamanlar böyle önyargılı düşünmemdi.
Her zaman deriz bir insanı dış görünüşle tanımlamamalıyız diye. O halde bir kitabı da kapağıyla tanımlamamalıyız.
Ne kadar bunları yazmış olsam da düşüncelerinize saygı duymaya çalışacağım.