bugün

sevdiği entry'ler

zina yapmakla övünen türk genci

toplumda kendini kanıtlama çabasının ortaya çıkardığı durumu yaşayan gençtir.
mahremini hayasızca sunar.

zina yapmakla övünen türk genci

Eziklik sendromu sonucu.

namaz kılan bir erkekle sevgili olmak

- aradım açmadın telefonunu
+ mümin arkadaşlarla namazımızı eda eyliyorduk çok şükür
- kız var mıydı ortamda? Eda kim?

namaz kılan bir erkekle sevgili olmak

zaten ateist,laik,kemalist bayanlara nasip olmayacak nimettir.
allah onlara namaz kılan erkeği nasip edermi
onlara namazsız,niyazsız,içen sıçan ayyaş takımı talip olur
tencere kapak misali.

kavga etmekten çekinmek

cıks yanlıştır.
kişi bir yere kadar kavga etmekten çekinir ama
sabrında tahammülleri vardır.
o tahammüller zorlanırsa eğer
dayak yiyeceğini bile bile kavga eder insan
karşıdaki insanın fiziksel görüşü falan önemli değil.

cariye

ideal kadın. nikah yok günah yok hizmet var cinsellik var. bizim istediğimiz de bu değil mi?

böyle giyinirsen biz de bakarız diyen yaşlı adam

benim anlamadığım bu kızlar zaten erkekler kendilerine baksın diye etlerini sergilemiyorlar mı? götüne kadar şort giymenin mantıklı açıklaması rahat hissetmek falan değildir, kimse kimseyi yemesin şimdi. ben giysem sapık olurum amk. bu videodaki dayı yakışıklı genç kaslı birisi olmadığı için mi problem oldu? hem götüne kadar şort giy, hem de gözüne hakim olacaksın diye cazgırlık yap, oldu. o değil de illa her ortamda videodaki bakamazsın dayıcım diyen eleman gibi bir tane meriç bulunuyor.

dogma

doğruluğu inanlarlar tarafından tartısılamayan, inanmanın sorgulamayla değil kabulle gerçeklestiği inanıs.

kuran ı kerim deki matematik hatası

birde ben hesap yapayım. fakat ne kadar ispatlasakta sorun üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğundan boşa çaba olduğunu bilerek kasalım.

şimdi 300.000 liramız var ve öldük. iki erkek, üç kız, bir eş ve anne babamız var.

eşi 300.000, liranın 1/8 i yani 37.500 alacak. kalan>262.500

erkek çocuklar iki kızın alacağı kadar pay alacaklarından iki erkek 4 kız kadar payı alacaktır. 4kız*+3 kız= 7 kız var gibi düşüneceğiz.
çocuklar paranın 2/3 ünü alıcak. anne baba ise 1/6 alacaklar. iki tane 1/6 >1/3 yapar ve toplamda çocuklar ve anne babanın tolamı % 100 eder.

yani anne ve baba 87500 lirayı paylaşır. çocuklar ise 175.000 lirayı paylaşır
anne ve baba kişi başına 43750 lira alacaklar.
erkek çocuklar 50.000
kız çocuklar 25.000

şimdi özetlersek;
eşi 37500
annesi 43750
babası 43750
1.oğlu 50000
2.oğlu 50000
1.kızı 25000
2.kızı 25000
3 kızı 25000

bunun nesi yanlış. sen yeterki müslüman ol. ben sana paylaştırırım. böyle salak salak hesap yanlışı var diye uğraşma balam.

edit; başlıkta cehalet veya ard niyetle oranlar çarpıtılmış. mirasın eşler çıktıktan sonra geri kalanın % 100 kabul edilerek paylaştırıldığına değinilmemiş.
0.125 in 1/8 olduğunu matematik bilenler bilir ve nasıl bir hataya düştüğünü rahatça görürdü. miras eşlere 0,125 ve kalan kısım üzerinden paylaştırılır.

her gün aralıksız 50 şınav çekmek

bir su damlasının hiçbir gücü yoktur, lakin mermerin aynı noktasına damlayan sürekli su damlasının Uzun zamanda mermeri deldiği görülmüştür..

islam düşmanlığı

mehmet akif şöyle dillendirir bu konuyu;

"islamı terakkiye engel zanneden zavallı avrupa hayranları, kendi tembelliklerini dine mal ettiler, oysaki vicdan sahibi herkes bilir ki, islam ülkeleri islamı yaşadıkları dönemlerde dünyaya hükmetmişler"

islam düşmanlığı

ışığa düşman olmaktır.

efe aydal

Yakışıklı olmayışının faturasını dine kestiğini düşünüyorum.

O kız onu sevseydi herşey farklı olurdu.

herkese haklısın deyip kimseyle tartışmamak

yorulmuşluktur.
çoğunlukla en güzelidir.

vicdan

vicdan allah'ın sesidir ve yeri insanın yüreğidir.

vicdan

ateistlerin acikliyamadigi hissiyat. bu da madde den atom dan dimi amk sigirlari.

vicdan

insanın kendi iç mahkemesidir, vicdanın ne olduğunu bol ve uzun sayfalarca öğrenmek istiyorsanız ;
(bkz: Suç ve ceza)
(bkz: rodion romanoviç raskolnikov)