bugün

entry'ler (24)

günün müjdeli haberi

bir süredir gereksiz artış yapılan su ve ulaşıma gelen indirimden başka bir haber olamaz heralde. Bursa belediyesi yeni başkanı alinur aktaşın ilk güzel girişimi sanırım bu. ilerisi için de umut veriyor.

okul anıları

ilkokul zamanlarımı hatırlıyorum da spor yapıp koşturmak için çıldırırdık ama imkanlar yetersizdi. Şimdi görüyorum ki yeni nesilin bu tarz sıkıntıları yok. Bursa'da neredeyse artık her okulda Fiziksel Etkinlik ve Oyun Günleri Şenliği geleneği başladı. okul ve spor faaliyetleri bir arada en güzeli.

budo kadın basketbol takımı

bursa büyükşehir belediyesi kadın basketbol takımıdır. Yeni sezonda burulaş ve büyükşehir belediyesi desteğiyle budo adıyla yoluna devam edecek.

guhem

açılımı Gökmen Uzay Havacılık ve Eğitim Merkezi'dir. BURSA Ticaret ve Sanayi Odasının Gökmen Projesi kapsamında Yaklaşık 13 bin metrekarelik alana inşa edilecek ve Avrupa’da en iyi, dünyada ise ilk 5 uzay ve havacılık merkezinden birisi olacak.

kültürpark bursa

bursanın en güzel mekanlarından biri ve son derece eğlenceli aktiviteler yapılabiliyor. Bugün de belediyemiz Spor kenti Bursa’ hedefiyle Buz Pateni Pisti açtı. gidip görülmesi tavsiye edilir.

15 temmuz demokrasi meydanı

Osmangazi Belediyesi'nin 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü olan 15 Temmuz Cumartesi günü akşamı çeşitli etkinliklerle açılışını yapacağı meydan. Ayrıca meydanla birlikte Fevzi Çakmak Caddesi, Ulu Cami Caddesine kadar cephe ve zemin kaplamalarıyla yenilenmiştir.

termal turizm

Termal turizmde dünya markası olma yolunda ilerliyoru. Bursada ilçelerin kalkınmasını sağlamak amacıyla termal kaynaklara sahip 10 ilçede yeni tesislerin turizme açılması için yatırımlara başladı.

bursa

Çocukluğumun geçtiği ve her fırsatta gittiğim şehirdir. Hangi şehirde bu kadar tarih sanat kültürü iç içe görebilirsiniz ki? Her gidişimde şehri ayrı güzel görüyorum. Bursayla aramızdaki bağ bir başka.

türkiyenin en büyük atletizm salonu

Osmangazi Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan Türkiye’nin en büyük atletizm salonunun inşaatında sona gelindi. 72 metre çatı açıklığı ile Türkiye’nin en büyük atletizm salonu olan Osmangazi Atletizm Salonu’nu kısa süre içerisinde tamamlanarak Türk sporunun hizmetine sunulacaktır. Planı da fazlasıyla güzel olmuş.

görsel

kaliteli yaşam merkezi

Klasik belediyecilik sınırları içinde kalmayan Osmangazi Belediyesi'nin gerçekleştirdiği bir projedir. Türkiye'de bir ilk olacak bu projede Mustafa Dündar sosyal sorumluluk projesiyle belediyeciliğin nasıl bütünleşeceğini göstermiş.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

bana kalırsa katılım haylü yüksek olacakmış gibi duruyor. ki bence olmalı da zaten.

rusya türkiye ittifakı

Sonunda rusyanında kuklası olduk vatana millete hayırlı olsun.

recep tayyip erdoğan a itaat etmek farzdır

Allahım sana geliyorum. .

rus kızı varken kezbanla evlenen salak

Sığırlıkta çağ atlamış sokağından çıkmamış kişidir.

trk deil trkiyeliyim diyeceksiniz

Yeni yeni şeyler çıkartmayın lan Türküz.. Türk.

damla isimli kızların genel özellikleri

Kezban görünmedikleri kadar kezbanın dibidir.

günde 3 kere arabasını yıkayan komşu

Kafayı ya yemiştir yada bakırköylüktür..

wifi nin adını günah yapmak

Beleş mezar bulsalar girerler wi fi nedirki.

habire ben zor bi kızımdır diye vurgulayan kız

Neye zormuş neye göre zor. Bu diyen kız kezbandır.

kısa saçlı kadınlar

Saçı kötü olan kadınlardır. Yağlı saçtır. Bakımsız saçtır.