bugün

entry'ler (8)

erkeklerdeki kızıl saçlı hatun hastalığı

Kızıl saçlı kızların neden genelinin güzel olduğu genleriyle alakalıdır. Proto Indo-European insanlar kızıl saçlıdırlar.

ilk buluşmaya 1 lira ile giden erkek

parası yoktur normaldir. parası olmayan sevemez miyiz? fakat bu bir ütopyadır. farkedersiniz ki rüyalar aleminde de yaşamıyoruz.

yüz hatlarından etnik kökeni gösteren uygulama

Farklı açılardan fotoğrafları çektiğinizde her seferinde farklı sonuçlar aldığınız uygulamadır.

prince of persia oynamak

Prince of Persia, "assassin's creed"den önce oynadığım oyunlardan bir tanesiydi, duvardan her kayıp düştüğümde yeniden tırmanırdım ve hiç kendime kızmazdım.

intihar eden cesur mudur korkak mıdır sorunsalı

intihar etmeyi defalarca kez denedim fakat her seferinde annemin göz yaşları aklıma geldiğinden vazgeçtim.

ekt

Olmak istediğim tedavi şeklidir. Ağır bir şekilde okb hastalığından muzdaripim ve hastalığım hayatımı ilerletmemi engellediği için bu tedavi şeklini en kısa sürede olmayı planlıyorum.

merhaba

Merhaba sen eşek ben araba. Diye bir söz duymuştum büyüklerimizden. Eskiden bu gibi kelimeler daha sık kullanılırmış. Acaba bunları düşünenler sadece kafiyeli olmasına mı bakıyordu?

hoş geldiniz

Cevabı hoşbulduk olan kelimedir. Acaba gelen gerçekten hoşgelmiş midir? Ardından getirdiği kötülükse hoşbulmayı haketmiş midir?