bugün

entry'ler (10)

kafalar karışık

eleştirenler titanik mi bekliyordu anlamıyorum. adamlar eğlencelik iş yapmışlar işte. al çerezini izle.

en yakışıklı ilçe isimleri

kadıköy. yarın bedava eşya almaya gideceğiz. letgo'dan serdar bey öğrenciyiz diye ücretsiz verdi.

tak tuk tuk

şik şak şok adlı arapça şarkıgibi olmuş.

dünya kupasını ispanya kazanacak

ispanya nereye kazanıyor ya teknik direktörlerini kovdu adamlar turnuva başlamadan bi gün önce bu yıl hiç bişey yapamazlar gruplardan çıkarsa şükretsin. valla ben kupon yaparken dikkat edicem sıkıntılı bi durum. bets10 sayesinde önceki dünya kupasından 4000 lira para kazanmistim insallah bu seferde ayni basariyi gösteririm.

çüş

kısaca hoşçakal anlamında kullanılır, söylendiği gibi.

yılan derisi

yılanlar derilerini bir çalı yada benzeri şeye takarak soyarlar..zehirlerinin maksimumda olduğu ve en tehlikeli olduğu zamanlar deri değişimleri sonrasıdır.

asmak

kafaya takmamak, umursamamak, soğukkanlı yaklaşmak, abartmamak vs vs anlamları vardır.

kayış

aynı zamanda burdur merkeze bağlı bir köy.

anarsizm

tamamen ütopyadır ve gülünçtür insanın doğasında olan "bencillik, çıkarcılık, doyumsuzluk, fesatlık, gibi olmazsa olmaz özellikleri bir kenara atılarak ortaya atılan ütopik bir rejimdir.

okul

bir kelimeyi sifrelemek icin her harfini, turkce alfabede kendinden bir sonra gelen harfle degistirirsek cok ilginc ve anlamli bir sekilde sifrelenen kelime.