bugün

entry'ler (19)

sözlük yazarlarının boyları

1.90 serilmiş yatıyorum .

isminden yakışıklı olduğu anlaşılan erkek isimleri

Can , bartu , Onur

türk dizi tarihinin yarattığı en iyi karakter

Ahmet kuraldır üstüne tanımam .

2 mart 2013 akhisar bld spor sb elazığspor maçı

Bakın buraya yazıyorum bu akhisar bugun yenilgi almış olabilir, Yazın bi köseye bu takım kümede kalacaktır

pepee denince akla ilk gelenler

iki ekmek aldım . Eve gidiyorum ..

rus kızı görmüş masum türk kızı

Salyası akan, abaza gencin hazin sonu gece kamyon devirmektir .

adamın ağzına sıçan şarkılar

Haktan / kapın her calındıkça , Haktan / vazgectim

üniversitede sevgilisiyle aynı evde yaşayan kız

Şimdilik hayatı güzel gider . Ama erkek arkadaşından ayrılırsa kafasını duvarlara vuracak , bunalımlara girecektir . Yazık be kızım git sosyalleş azıcık .

2 mart 2013 eskişehirspor galatasaray maçı

Bence musleranın sansının tavan yaptıgını gösteren mac oldu özellikle nihiyu denen oyuncunun iki kafa topunun direkle cilveleşmesi gibi ..

galatasaray

Parayla bi yerlere gelinebilecegini gösteren takım , ruh parayla satın alınmaz

türk kızlarının en büyük sorunu

Kısa boylu olup , selvi boylu erkek aramalarıdır .

ölmeden okunması gereken kitaplar

'biZ ASLINDA NEYiZ ' hüseyin tuçun harkulade eseridir okumanızda fayda var..bir dönem kurtlar vadisinde polat alemdarın okudugu kitaplardan birisidir .

7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı

bu derbinin öyle güzel damak tadı olacak ki , cinconu kendi evinde ters cevirip düz sekilde yenecegiz hatta farklı bir skor beklemyrda degilim bakıp görecegiz.

insanın büyüdüğünü anladığı an

ailenden kopup uzaklarda üniversite okuyrsan ve eve cıkmıssan işte o vakit anlıyorsun ki büyümüssün .

yaran facebook iletileri

sarhoşken araba kullanmayı seviyorum. şeytan bunu beğendi. azrail dürttü. doktorlar yorum yaptı. cemaat kişi listesinden çıkarttı.

beyaz show

uludag universitesinde okuyan herkesin en az bir kere ziyaret etmesi gereken talk showdur. Benim universitede ikinci senem olmasına ragmen bir kez gitmişligim var bu durum uzuntu verici .

sevgilisi olan kıza yazmak

abazanlıktır ya da doyumsuzlukta diyebilirsin. diyelim ki bu kızı elde ettin sonuc ?

allahtan kork be adam sevenlerin arasına girilmez.

fakir bir kadına aşık olmak

elzem bir durumdur. nitekim her türlü masrafı asık olan taraf yani siz cekersiniz ki buda zordur . özellikle benim gibi unide okuyrsanız mesaili işlere baslamanız şarttr

yine bana esmer geceler dedirtir .

alo

iki anlam ifade etmektedir.
-alo iletisimde kullanılan terimdir.
-Salim -alo adlı parcasıdır ki her dinledigimde beni benden alır. :D