bugün

entry'ler (30)

ağız içinde çıkan yaralar

Kemoterapi hastalarında daha çok görülür hicbirsey yiyemeyecek hatta su icemeyecek hale getirir. Lanettir.

avil

Şuanda alerjik durumundan dolayi hastaneye getirdigim anneciğima vurulan avil dekort karisimi.. uyutur yazilmis ama bizimki hala cin gibi bakiyo hatta uludağa bak bakalim kirmizi şişlikleride indiriyomuymuş diye soruyo :D :D beklemedeyiz..

gecenin sözü

Dolunaysız gece, gece değildir.

seks yaparken zevk alan kadın orospudur

Zevk alan erkekte gav*ttır o zaman.

kızlarsoruyor com daki kızlar

Kız nick i alan fake hesapla soru soran erkekle doludur.

güven

Erkek veya kız çocuklarına konulan bir isimdir. Günümüzde artık anlamını yitiren kelimeler arasındadır

güven

Erekek veya kız çocuklarına konulan bir isimdir. Günümüzde artık anlamını yiriren kelimeler arasındadır

kabak tatlısı

Güzel pişirildiğinde lokum kıvamı alan muhtesem bir tatlıdır. Sevmeyenler güzel yapamayan ellerden yemişlerdir

kağan isimli erkeklerin genel özellikleri

Kimlikte kağan olsada facebook da kaan olarak yayılışları aşikârdır.

dar kot giyen tesettürlü kız

Ailesi tarafından zorla kapatılmaya zorlanan kızdır başörtüsünün altında platin sarı bir saç yatarsa şaşmayın.

yanlış olduğunu bile bile yanlışı savunan insan

Kesinlikle Akp lidir. Tartışmaya bile girmem. He yav he

beni eylendirin

Hayır hiç ö(y)renmediysende Türkçeyi T9 kullan bari ergen.

eceayans

Hoşbulduk 11. Nesil yazar

türk sinemasının en iyi film müziği

Selbi boylum al yazmalım.

survivor almeda sıçıyor mu sorunsalı

Bencede sıçmıyo ama güzellikten değil. Herkes zayifladi kadın hala 100 kilo

akplilerin tarihe bakış açısı

Onların bakış açısımı varki ?.

ulu önder erdoğan dır

Bunu diyen bi tip asla bir Türk kanı taşıyor olamaz bu söz Türk tarihine edilmiş en büyük hakaretlerden biridir. Tek bir ULU önderimiz vardır. Oda ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR. Rahatsız olanlar Türkiye'yi derhal terk etsin.

atatürk e yahudi demek

Yediği s*kler istanbula köprü olmuş katıksız ibn*dir.

renkleri anlaşılmayan elbise fotoğrafı

Ilk baktigimda mavi siyah 2. Bakisimdan itibaren beyaz gold goruyorum. Hangi insan grubuna girdigimi merak ediyorum mavi siyah gorenlermi beyaz gold gorenlermi biribyesillendirsiz işsazı.

ülkücü babanın çocuğuna koyacağı isimler

Erkeğe Alparslan veya hanlı hunlu isimler, Kıza Hilal.