bugün

beşiktaş

imdi yukarda yazılanlara şöyle bir baktımda -beşiktaşlılığımı bir yana bırakıp- sanırım insanları genellemeyi pek seviyoruz millet olarak. efenim paokun malum fenerbahçe maçında açtığı pkk bayrağını tüm paoklulara atfetmek bunun dik alası değilde nedir.internet ortamında paok beşiktaş dostluğunun ilerlemesi ve bu oluşumda olduğumdan dolayı ordaki bazı paoklu arkadaşlarla konuştuğumda bitanesi dahi ben pkkyı destekliyorum filan demedi(aksine avatarını türk bayrağı yapanlar vardı),ha belki ben küçük bi azınlığımdır orasını bilemem gerçi siteye üye onbeşbin kişi azda sayılmaz hani..ve bunlar yetmezmiş gibi fener tribünlerinin beşiktaş armasının ortasındaki bayrağımızı çıkarıp yunan bayrağı koyması ne kadar ahlaklıdır bunuda sorarım size ve tüm fener taraftarınıda suçlamam bu eylemden dolayı ama tribünlerdeki mizah anlayışı belden aşağı vurmak olan ''bazı'' fener taraftarları adınada üzülüyorum hani.. neyse şimdi gidip türk bayraklarını alıp sokaklarda dolaşalım o zaman milletimize olan sadakatımızı ve görevimizi yerine getirmiş oluyoruz çünkü.