bugün

paranormal activity

iki eleman var,bunlar gece abuk subuk sesler duyup nolduğunu öğrenmek için kamera ses sistemi falan kuruyorlar.aslında kendi başlarına iş açacaklarından habersiz bu iki mal kamera kayıtlarını izledikten sonra bilinmeyen güçlerin eve girdiğini falan görüyorlar.yerlere pudra dökmeler falan gibi boş işlerle uğraşıyorlar yahu zaten görünmüyor bu hayalet,her boku biliyor fakat yerdeki beyaz pudrayı göremiyor,doğa üstü güçleri var ve adı üstünde hayalet yani nasıl olurda o pudrayı göremez her neyse konumuza dönelim,bu şişpot kızımız ufaklıktan beri bir psikopatmış rüyalar vs vs e yanındaki eleman noluyor,kızın bu durumunu farkettikten sonra neden tedavi ettirmiyor da bide kızla kalıp bu psikolojik bozulmaya dahil oluyor anlamıyorum,seviyor anladık yardım etmeye çalışıyor da kızı yatır hastaneye sende paşalar gibi rahat rahat uyu,uyanınca git hastaneye gör sevdiceğini.yok olmaz illa malkoçoğlu triplerine giricek,sevdiğini kendi kurtaracak,peki kendi götünü nasıl kurtaracak acaba o hengamede.istedikleri kadar taşınsınlar hayalet bilmiyormu onların gittiği yerleri sanki,film iyi yapılmış konu falan da iyide ne biliyim izlerken tırsmaktan çok acıdım lan bunların haline.insan niye kendi kendini tedavi eder yahu işin içinde mistik,hayaletvari şeyler varsa.film işte.