bugün

evrim teorisi tutarsız saçmalıklar bütünüdür

madem tutarsızlık saçmalıklar bütünü ozaman bu çok değerli biyoloji uzmanı müslüman kardeşlerim canlılığın nasıl oluştuğunu nasıl türediğini bilimsel olarak tüm dünyaya açıklamak zorunda.

çamurdan adem yaratıldı ol dedi ve oluverdi(!) ve onun çocuklarından ensest ilişki sonucunda tüm insanlık türedi.vay anam vay

eksik araform diyorlar ozaman bunlar ne oluyor onları açıklasınlar:

archaeopteryx
tiktaalik rosea
onlarca dinozor fosili
yada şu linke bakın:

http://en.wikipedia.org/w...t_of_transitional_fossils

onu geçtim hercanlı bir araformdur.

biliyorum evrim teorisiyle islam tehdit altında savunma mekanizmanızı da anlıyorum ancak madem çürüttüğünüzü iddia ediyorsunuz ozaman tüm dünyaya evrim teorisi yanlıştır şu şu şu doğrudur diyeceksiniz ispatlarınız ile birlikte öyle sümer destanlarından araklama bir mit ile evrim teorisini çökertemessiniz.adı üzerinde teori evrim hipotezi denirdi ozaman.Ha ben hipotez ile teori arasındaki farkı bilmiyorum diyorsanız açın öğrenin.ama nerde..

bu arada atalarımız maymun değil.Hominid hominoid gibi yarı insansılardır.yani maymnularla gorillerle şempazelerle kuzeniz zaten dna larımınız yüzde 99 unun benzer olması bunu destekler.

sorsan adama dedesinin dedesini bilmez.Dedeleri osmanlıların arşivlerinde bir tane bile eski mısır medeniyetine dair araştırma yok.yani demek istediğim sülalecek merak kavramından yoksun bir milletin evrim yokta maymunda darwinizmin sonu gibi argumanlarla evrim teorisini çürüttüğünü sanması inanın çok komik ve çok acınası