bugün

knight online

Acı çektiren bir bilgisayar oyunudur. Misal saat gecenin 2'sidir :

- hadi tatlım seni çok özledim yatağa gelsene
- Bitanem gelicem 10 dakika sonra şimdi gercek bir savaşın içindeyim hem ben seni uyurken izlemeyi cok seviyorum (yalanın daniskası)

Yelkovan akrebi kovalar ve sabah 5 olur sevgiliniz usulca yanınıza ilişir ve bir öcü edasıyla kulağınıza fısıldar:

-Bitanem ben geldim uyudun mu?(ee heralde be adam!)

gece boyunca savaştan kalkıp gelen sevgiliniz sizi mıncıklayıp durur bütün uykunuzu kaçırır. Yelkovan tekrar tekrar akrebi kovalar sabah 8 olur. Mor halkalı gözlenizle PCnin üzerinde bir not bulursunuz. Bir heyacan, gece onu kırdığınız için bir pişmanlık fakat sonrasında hayal kırıklığı "Kosptayım tatlım pcyi kapatma.."

Akşam olur yorgun argın eve gelirsiniz dağınık bir yatak, birikmiş bulaşık, pcnin etrafında izmaritler ve pcnin önünde kıpırdamayan, gözlerini pür dikkat ekrana dikmiş bir sevgili(ve tabi korkarsınız)

-Ne oldu tatlım bir sorun mu var ? (ses yok...ama o el hep mause da tık..tık..tık..sol klik..silahları topla)

Aradan yarım saat geçer o da ne bir ses

-Aaa hosgeldin bebeğim(yuh!bulaşıklar yıkandı..yemek bile hazır)
-Hoşbulduk yemek hazır!

Aradan yarım saat geçer o da ne bir ses

-Sen başla tatlım geliyorum hemen(!)(ve tek başınıza yersiniz ve onun tabağı hep 2. kere ısıtılır)

Saatler sonra yemeğini yer adam ve tekrar pc ve tekrar knight online ve gene bir ses

-Nınınısınınısı a. q serverı onlinemış!Ban yedim gene!Level olmus 47 nınınısının serverı !

Sesten korkarsınız, küfürlerden kulaklarınız acır sevgiliniz usulca yanınıza sokulur

-Bitanem seni çok seviyorum..(sessizlik)..Ihh ughhh şey..kem..kum..Bana yeni golden üyelik alır mısın?önümüzdeki ay ben öderim hatta birde hile satın alalım olur mu? muah muahh muahh..(acı gerçek ve sahte bir gülümseme)

Velhasıl kelam hayatınızı oyuncağa çeviren bir bilgisayar oyunudur..Karekterinizi acilen satmaz iseniz kendi karekterinizden mahrum olabilirsiniz..