bugün

bluevelve ve cool adam üzerinden dönen sözlük

her gün, "bluevelve nin bim den kondom alması" "cool adam ın bilet sırasında görülmesi" şeklinde başlıkların; artan bir grafikte seyretmesi ve sanal roller üzerinden bu kadar muhabbetin dönmesi gariptir, yazıktır. ve bu sözlük, uludağ sözlük' tür. bahsi geçen yazarlarla hiç bir sorunum yoktur ve mevzu onlar değildir.

tamam elbette bu tür şakalar güzel şeyler, ancak bunun da bir üst sınırı vardır.

bluevelve adına açılmış başlıklar: 189
cool adam: 98

çoğu da kalemleriyle ilgili değil. genelde şu minvalde;

cool adam ın patates soyması
bluevelve nin türban iğnesiyle (bluevelve nin türban iğnesiyle parmağındaki kıymığı temizlemesi)*
cool adam ın kel başa şimşir tarağı
bluevelve nin ikinci ayakta ne gelir aga demesi

bu mu lan? başlıklarla-gülüyoruz.com' mu burası? buna saatlerce devam edebilirim yani bu mu? başlıkta basit şakayı verdik, altına şöyle şöyle olmasıdır diye başlığın aynısını sadece "olmasıdır" ekleyerek kopyaladık, sonra da yazar olduk öyle mi? vay efendim ondan sonra sözlük kızlarıyla niye sevişemiyorum, niye bizle dalga geçiyorlar? bırak milletin nickiyle otuzbir çekmeyi de, yazarlık yap önce. oyun hamuruna çevirdiniz sözlüğü.

yani formata yazarlık şartı olarak koyulan 20 tanım entry girmek, 20 okuma fişi getirmek diye değiştirilmeli. ayrıca aslında format bölümünde elektrik faturası arkasındaki maddeler yazıyor lan. okudum dün, bildiğin kopyala yapıştır yapmışlar.