bugün

yalan söyleyen erkek

çoğu zaman başaramayan erkektir. ama başardıklarını sanırlar o ayrı çünkü kadınları soruya soruyla cevap vererek o kadar yıldırırlar ki kadın vazgeçer.

kız: telefonunu karıştırdım dün, bir kızın mesajları vardı.
erkek: hangi telefon?
kız: hangi telefon olacak şapşal, cep telefonunu.
erkek:şu yeni aldığım mı? hani gittik kamerasında sorun vardı, garantisi var diye biliyorduk meğerse kullanıcıdan kaynaklı hatadan dolayı garanti kapsamına girmiyormuş, üzülmüştük. yazık oldu lan asuman. valla telefonu aldık 50ye tamirati 80e. yani bu devirde kim kimi düdüklerse kar olur mantıgında. hayır yani geçen gün kırk yıllık manavımızdan elma alalım dedik. adama da güveniyoruz "sen seç kamuran" dedim. eve geldim bir bakarım ağzına kadar çürük elma. he çürük demişken noldu dişçiyle randevun. ağrıyor mu dişin hala. çektirebildin mi? çektirmişken bir yaşlı adam vardı hani şirkette. felç geçirmişti. allah çektirmesin diyorduk hakkın rahmetine kavuştu kendisi biliyor musun? hayır yani sapasağlam adamdı saniyede neler oluyor. saniye mi? saatleri aldın mı sen evdeki. biri gösteriyo 12 diğeri 1. hangisi doğru şaşırmış oldum. bu arada saatler alınınca biz de alınmış olduk. kih kih. neyse yahu doğru bu saatler alınınca 1 saat daha fazla uyuyoruz dimi biz. uyku derken uyuyalım hayatım yarın yorucu birgün bizi bekliyor. hadi allah rahatlık versin.

(bkz: mavi ekran)