bugün

jason kapono

sixers'a katkı yapacağı neredeyse kesin olan keskin şutör. en azından sixers doğru hamleyi yapmıştır.

sezon sonrası gelen edit: philadelphia 76ers koçu eddie jordan beni yanılttı. sezon başında, takım en azından mücadele ederken birçok maçta oyuna dahi sokmadı kapono'yu. aslında takımın belki de tek ihtiyacı iyi bir şutördü. savunmada yetersiz bir oyuncu olduğunu kabul ediyorum ama savunmayı açmak için arada sırada kullanabilirdi. sezonun son maçlarında ise takım iyice kendini salınca kapono'ya süre vermeye başladı ve kapono da gayet başarılı bir performans sergiledi. şunu da unutmamak lazım: sezon sonunda savunmalar çok sert olmaz. yine de takıma katkı verebileceğini gösterdi kapono.

edit 1: neyse ki sezon sonunda philadelphia 76ers, eddie jordan'ın görevine son verdi. sanırım kapono ile yola devam edilecek.

edit 2: performansıyla beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı. eddie jordan'ın takımdan ayrılmasıyla şans bulacağını tahmin ediyordum ama doug collins de onu oynatmıyor. sezon sonu kontratı bitince takımdan ayrılacaktır. sezon sonuna gelmeden takas olma durumu da var.
güncel Önemli Başlıklar