bugün

26 nisan 2024 adana demirspor galatasaray maçı

şaibeyi aramaya gerek yok ki şaibe zaten ortada..

sadece adanademiri örnek vermedim ama nedense herkes işine geldiği için o kısmı görmüş. misal gedson fernandez olayı var. tam gs maçı öncesi kart gösteriliyor derbide oynayamıyor.. misal fred örneği var aptalca bir kırmızı kart gösteriliyor ( görmüyor gösteriliyor ) derbide oynayamıyor.. misal sivasın santraforu mevzusu var tam gs maçı öncesi kart görüyor cezalı duruma düşüyor.. misal samsun maçında taylan ve emre kılıç mevzusu var okan kocuk mevzusu var. misal ankaragücü maçında kazımcan mevzusu var.. misal gs kopenhagdan dönüp direkt sivas deplasmanına gidecekken ligin bir anda "süresiz ertelenip" 2 gün sonra haftasonundan itibaren oynanmaya devam edecek mevzusu var. tabi sivas deplasmanı değil bir sonraki haftadan itibaren devam ediyor..

polyanna olsam ben de bir şeyler aramam "hayat ne güsel yaeaea her şey toz pembe" der geçerim ama burası polyannanın ülkesi değil ben de polyanna değilim.. bu kadar rastlantı aynı sezon içerisinde olamaz. ne hikmetse sadece gs lilere ve ts lilere göre ortada hiçbir şey yok diğer tüm kulüpler isyan ediyor bu durumlara. ts de gs nin yancısı olduğundan ses çıkartmıyor aynı şeyler kendileri şampiyonluğa oynarken yaşansa federasyon binasını yakarlardı basıp. ama fenerbahçenin başına gelince hoşlarına gidiyor..