bugün

14 nisan 2024 fatih karagümrük fenerbahçe maçı

Fenerbahçe'nin her maçına yorum yapan Cinconlular var; ama ben hiçbir Cincon maçına (Fenerbahçe ile oynamıyorsa tabiki) yorum yapmadım, yapmam. Benim söylediğimin bir istatistiği var: Puan ve galibiyet rekoru kırdığımız bir sene bu sene ve ne hikmetse Cincon da bu sene rekor kırıyor. 2010-2011 sezonunda çekiştiğimiz Trabzonspor'un, şampiyon olduğu seneler de dahil tarihinde hiç 82 puan var mı yok mu, ondan haber verin! Yatışlarınız ve satışlarınız hiç bitmediği halde, 10 senedir şampiyon olamamış Fener'e saydırmanız ilginç. Ha, bu demek değil ki biz 10 senedir şampiyon olamıyoruz; bari bu sene hakemlerle haksızca şampiyon olalım. Biz siz miyiz be kardeşim; ki ofsaytımsılarla şampiyon olalım? Herifler 10 numara top oynadı, hepimiz gördük. Karagümrük'ün golü mü iptal edildi, penaltısı mı verilmedi, haksız 10 kişi mi bırakıldı? Algıyı her daim siz yaparsınız. Bu sezon Fenerbahçe şampiyon olamaz, tahmin etmiyorum; ama Allah'ın izniyle Cinconu fena üfeleyeceğiz inşaallah. Şampiyonluk değil, Cincon'a kitlemek önemli. Kartal çıkar oynar adam gibi, bizi yener belki. Bu mümkün; fakat sizi yenen takım çıkmayacak, bu kesin. Lobiniz sağlam, ağlamanız yüğrük, mağduriyetiniz hep başka takımlar üzerinden. Haftaiçi Olimpiyakoslu da olursunuz artık.