bugün

jonathan ve parantezli cümle bağımlısı oğlu

Daha sonra michigan valisi Gretchen Whitmer, Jonathan'a "eğer oğlunu bulmak istiyorsak, onu Lansing'te aramalıyız, aksi takdirde oğlunu bir zeplinde yarı ölü bulabiliriz" demiş. Jonathan'da valiye hak vermiş ve birlikte lansing'e doğru yola çıkmışlar. Merkeze ulaşmaya ramak kalmışken benzinlikte duraksayan Vali "ben bir sigara alacağım, sen de ister misin?" Diye sormuş, jonathan ise "ben elimle sarıyorum, paket kullanmıyorum" demiş. Vali bu duruma çok şaşırmış ve "sende hiç tütün içen insan tipi yok, o zaman sana bir tane muzlu süt alıyorum" demiş. Jonathan onaylamak maksadıyla kafasını bir yukarı bir aşağıya sallamış. Neden sonra, arabayı çalıştırıp merkeze ulaşan Vali "hazırsan artık oğlunu aramaya başlayalım, burada bir yerlerde araç fabrikası var, eğer yanlış bilmiyorsam, yer altına uzanan da bir adet tünel var" demiş. Jonathan meraklı bir şekilde "oğlumu tünelden ohio eyaletinin açıklarına kadar sürüklendiğini mi düşünüyorsunuz?" Demiş ve vali de bir an bile duraksamadan onaylamak için kafasını bir aşağı bir yukarı sallamış. Bunlar olurken jonathan'ın parantezci oğlu ormanda bir tane mantar bulmuş ama bu mantar biraz farklıymış. Üstünde yeşil çizgiler varmış ve hafifçe ışık saçan bir yapıya sahipmiş, jonathan'ın parantezci oğlu onu yemek için bulunduğu yerden koparmış.