bugün

kitap fiyatlarının çok yüksek olması

görsel
Bugün bu kitaba göz attım. Aşağı yukarı benim ve birçoğun düşüncelerini içeren bir kitap. 80 sayfa 23 sayfası yazara ayrılmış. Büyük punto ve geniş kenar boşlukları var. 1 saate okuyacağın bir kitap. Dedim ki kendine benzeyen düşünceleri okumak iyi fikir olabilir. 15₺ idi. Şimdi diyeceksiniz ki 15₺ ucuzdur. Ama bu kitabın bir şey öğrettiği yok ki. Herhangi biriyle sohbet etsem bu kitap ortaya çıkar. içinde düşündüren ve hayret ettiren bir analiz görmedim. 400-500 sayfalık kitaplar 40-50₺ onlara verdiğim parayı düşünmem çünkü hep içini açıp öğrenebileceğiniz nitelikte kitaplardır bunlar. Buna 15₺ vereceksin 1 saate okuyacaksın ve diyeceksin ki evet ben bunları zaten düşünmüştüm. Çöp bir kitap. Bunun gibi boş kitapları basan yayın evlerinin ve satan kitapevlerinin anasını s.

Beta yayıncılık bir felsefe serisi çıkarmış. Epiktetos’un 80 a5 sayfalık, okuyan ve düşünen insana hiçbir şey öğretmeyen içsel huzur iyi yaşamın kapısını açar adında boktan kitabına cilt yapmış 17.5’tan satıyor adamlar. Bunları alıp okuyan varsa onlarında anasını s. Bazen insan kafa yormak istemiyor kendi düzeyinin üstündekindense kendi düzeyindeki bilgileri ve düşünceleri tazelemek istiyor bunu bile yapamıyoruz sağolsunlar.