bugün

21 aralık 2008 galatasaray beşiktaş maçı

ah fener vah fener. şu nobre bırakılır mı? hadi bi eşşeklik ettik sattık bu adamı. mustafa denizliyi anlayamadım ben. maçın başından beri canıyla başıyla mücadele eden, hava topu alan hatta adam eksilten (ki bu maçta 4-5 kez yaptı), orta sahaya kadar gelip top alan bir futbolcuyu niye çıkarırsın? skibbeyi de anlamış değilim. 90 dakika boyunca olumlu tek hareketi olmayan nondaya nasıl sabrettin be mübarek? sabri varken barışın anlamı ne? neyse bir bildikleri vardır diyerek hakeme geçiyorum. kişiden kişiye değişir tabiki ama delgadonun ikinci sarı kartı bana biraz abartı geldi. zaten bu dakkadan sonra iyice saçmalamaya başladı hakem. skoru değiştirecek hatalar olmasa da, kontrolü elinden kaçırdı ve resmen sıçtı. hatta bir beşiktaşlı futbolcu, delgadonun ilk sarı kartını gördüğü pozisyondaki hareketin aynısını yapmasına rağmen kart görmedi. arda resmen kendini attı, hatta kendisi bile farketti yaptığı eşşekliği ama hakem pozisyona çok yakın olmasına rağmen sarı kartı göstermedi. gönül isterdiki berabere bitsin ama olmadı. son olarak lincolne lafım var. biz seni geçen seneki lincoln olarak sevdik, lütfen eski haline dön.