bugün

9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı

derbi maci olmasi sebebiyle kesin bir kanida bulunmak mumkun olmayan mactir. her iki takiminda bu sezona ve suana kadar pek duzgun bir performans sergilemedikleri ortada. galatasaray evinde yani ali sami yende cok iyi maclar cikardigini soyleyebiliriz buna karsin deplasmanda okadarda iddali degilir fakat kayseri maci haric ligde oynadigi butun maclarda gol atmistir. forvet hattinin suan turkiye superliginin en iyisi oldugu ortadadir. fenerbahce ise ne yaptigi belli degildir. (en azindan ben anlamadim anlayanlar bana anlatsin) aragones en cok tarstisilan adam gidermi kalirmi belli degil volkan cok iyi kaleci ama karar verirken cok yanlis yapiyor edu malum gelecegin gol krali guiza adami cozebilmis degilim gecen sene ispanyadaydim ve adammin adini turkiyeye donunce duydum bu adam la liga da ne zaman okadar gol atmis sasilacak bir durum vb durumlar.

fenerbahce de isler iyi gitmiyor takim iyi degil az evvel fox tv de tirubun atesinde seyrettim orda birseye dikkat cekildi fenerbahce kayseri maglubiyetinden sonra sukru saracoglunda yapilan toplantinin nedeninin yonetimin istifa edip etmiyecegi imis..

butun bunlar goz onune alindiginda galatasarayin bu maci almasi hatta gecmiste kalan ve hala anilan bazi fener maclarini maziye gommezi hicte sasilacak bir sonuc olmamalidir...