bugün

12 mart 2019 juventus atletico madrid maçı

s.lizbondan beri ronaldo hayranıyım.

bu adamı baştan anlatmaya gerek yok ama sağlam bir gamer olarak şu örneği vermek isterim.

şuan tanrı huzurunda bir seçim aşamasındasınız. bu seçim sıfırdan başlayan, yeni bir hayat üzerine olacak.

ancak tanrı size şu şartı koşuyor. 0-36 yaş aralığınız seçmiş olduğunuz bir futbolcunu hayatı üzerine olacak.

bu hayatı yaşayacak ve 37 yaşında özgür olarak kalan hayatınızı sürdüreceksiniz.

şu karar gerçekten zor. öyle bir isim seçmelisiniz ki, kendi hikayeniz olmasa bile zevk almalısınız.

37 yaşında herkes tarafından saygı görmeli ve bu seçiminizde zerre pişman olmamalısınız.

zidane, ronaldinho, pele, maradona ve tabi ki messi diyebilirsiniz.

ama ya ronaldo derseniz ? ben bir erkek olarak bu adamı kıskanıyor ve imreniyorum resmen hayranım.

s.lizbondasın, sıska çok uçuk yetenekleri olmayan takımda, o dönemin ilahı olan q7 ile birliktesin. önünüzdeki 20 yıllık futbol hayatına bakınca heyecanlanmamak elde değil.

fergusonla çalışacak, rooney, giggs, scholes gibi adamlar top tepeceksin. old trafforda alkışlanacaksın.

yetmeyecek rekor bir ücretle, ağzına kadar dolmuş bernabeuda imza törenine katılacaksın.

süper yeteneklere sahip messi olmak mı mesele yoksa ona meydan okuyan olabilmek mi ?

adam tam bir winner eğer tsubasa bir futbolcu üzerine yapılacak olsaydı, bu kesinlikle ronaldo olurdu.

fifada 17 yaşında bir karakter alsanız çok samimi söylüyorum, real ronaldo kadar başarılı bir kariyere sahip olabilir miydiniz?